SPIEGELS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

SPIEGELS

Producent: Spiegels

Spiegels, niemiecki producent mebli biurowych, został założony w 1974 roku przez Karla-Heinza Spiegelsa. Siedziba znajduje się w Nettetal. Spiegels na samym początku skoncentrowało się na rozwoju wysokiej jakości siedzisk biurowych z drewnianą ramą. Ale już dwa lata po założeniu firma Spiegels rozwinęła swój drugi główny filar: biura wykonawcze. Dziś do tego rozwiązania należą eleganckie rozwiązania biurowe, takie jak .taros czy .taros XL.

W latach 90-tych firma Spiegels rozpoczęła produkcję mebli konferencyjnych. Ze względu na innowacyjne systemy stołów, które można montować i demontować bez użycia narzędzi, firma Spiegel zgłosiła kilka patentów. Tuż po przełomie tysiącleci firma spiegels zaczęła opracowywać inteligentne systemy umożliwiające integrację systemów multimedialnych, bo dziś „nie ma sali konferencyjnej ani biura bez elementów technologicznych”.

Dziś spiegels jest jednym z prekursorów w odniesieniu do integracja elementów multimedialnych.

Spiegels został nagrodzony kilkoma ważnymi nagrodami, takimi jak reddot "best selection office design". Ponadto firma Spiegels została uhonorowana przez Ministerstwo Gospodarki za „najzdrowszą firmę” w regionie Nadrenia Północna-Westfalia.

Spiegels postawił sobie za cel opracowanie indywidualnych rozwiązań dla wysokich wymagań, ponieważ „każdy człowiek ma swoje własny pomysł w odniesieniu do miejsca pracy Każde pomieszczenie musi spełniać inne wymagania.Wspólnie z architektami i klientami firma Spiegels opracowuje w ten sposób indywidualne rozwiązania pomieszczeń, które spełniają te wymagania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek