SPECIAL WOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SPECIAL WOOD

Producent: Special Wood

Special Wood narodził się w połowie lat 80-tych i znajduje się w sercu Brianzy. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu firma wykonuje z najwyższą starannością i precyzją gięcie drewna lamelowego i litego w różnych gatunkach i wymiarach, tworząc szeroką gamę produktów odpowiednich do użytku na zewnątrz i do wnętrz.Nabyta wiedza na temat natury drewna oraz wykorzystanie najnowocześniejszych maszyn pozwala na obsługę i gięcie drewna w oparciu o wysoki standard technologiczny, oferując klientowi elementy wykonane z pełnym poszanowaniem cech konstrukcyjnych.

Celem Special Wood jest wyszukane drewno, zachowujące swoje naturalne właściwości i niezmienną solidność, w celu uzyskania produktów, w których estetyka, wykończenia o doskonałej jakości i doskonałej wydajności są niszczone w prawdziwie zrealizowanym projekcie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek