SOLAVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SOLAVA

Producent: Solava

Solawa jest produktem końcowym długiej tradycji rodzinnej, w której od 1870 r. zarządza się piecami przez pięć pokoleń. Jego historia odnowy biegnie równolegle z ewolucją, która dokonała się na przestrzeni czasu, wraz z przejściem w technice wytwarzania cegieł i płytek z metod ręcznych na najbardziej zaawansowane technologie. Obecną nazwę Solawa przybrała w połowie lat pięćdziesiątych, ale dopiero po 1960 roku jej procesy produkcyjne dostosowały się do wymagań szybko rozwijającego się budownictwa, w związku z budową zakładu, który miał duże moce produkcyjne, ale utrzymał się w niezmienionym stanie. tradycyjna dbałość o jakość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek