SOIL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

SOIL

Producent: Soil

Gleba to gama produktów wykonanych z ziemi okrzemkowej przy użyciu technik tynkarskich, które pozwalają nam bezpośrednio korzystać z naturalnego materiału oddychającego, który doskonale zatrzymuje i wchłania wilgoć.

Z powodzeniem skondensowaliśmy i zapakowaliśmy to naturalne błogosławieństwo w wdzięcznie zaprojektowane artykuły, które są wystarczająco delikatne dla wrażliwej skóry i w wysokim stopniu nadają się do recyklingu. gleba pomoże kształtować lepszą przyszłość w sposób przyjazny dla środowiska i ludzi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek