SOFTREND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

SOFTREND

Producent: Softrend

W świecie, w którym praca jest stale zakłócana, Softrend zapewnia przestrzeń, w której możesz skupić się na najważniejszym zadaniu. Różne zadania wymagają różnych środowisk pracy. Wielofunkcyjne rozwiązania siedzisk Softrend można łatwo dodać, aby ulepszyć istniejące biura na planie otwartym. Nasze meble są dla ludzi, którzy chcą załatwić sprawy. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w produkcji mebli miękkich wiemy, jak ważny jest dobry design, wygoda i trwałość. Nasza kolekcja na zamówienie do przestrzeni publicznej spełnia te same standardy.

Produkcja

Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie w Europie, we własnej fabryce w Estonii. Zarządzamy procesem od pomysłu do produktu końcowego, aby mieć pewność, że wszystko spełnia nasze standardy zrównoważonego rozwoju i jakości. Doceniamy zalety małej firmy, które zapewniają nam elastyczność, indywidualne podejście i możliwość szybkiej reakcji.

Warto wiedzieć:

-Szeroki wybór mebli: różne modele, wymiary i opcje tapicerki

-Trwałe, wysokiej jakości materiały

5-letnia gwarancja

-Handmade

-W naszej standardowej ofercie znajdują się tkaniny kontraktowe od różnych dostawców: Camira, Kvadrat, Gabriel, Nevotex, Agua itp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek