SOFTICATED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

SOFTICATED

Producent: Softicated

Softicated to nowa marka współczesnych mebli i oświetlenia, zaprojektowana w celu promowania uczucia szczęścia, zadowolenia i dobrego samopoczucia w naszym domu, co jest ważnym zadaniem w dzisiejszych czasach. Cyril Rumpler czerpał inspirację z dwóch pojęć: komfortu i śmiałości. Poszukujemy piękna i spokoju poprzez domowe wnętrze, które tworzymy, a Cyril Rumpler wierzy, że najlepiej to osiągnąć poprzez nieco paradoksalną symbiozę nowoczesnego wyrafinowania z delikatną inspiracją z Natury. Stąd nazwa „zmiękczenie”, skrót od „wyrafinowania” i „miękkości”. Ten kontrast między użyciem eleganckich materiałów a naszą interpretacją kojącej natury jest esencją tego, co tworzy Dom. Meble i oświetlenie Softicated są projektowane w Szwajcarii i starannie produkowane w Europie przez lokalnych rzemieślników.

Misja Softicated Softicated tworzy i oferuje wysokiej jakości meble i oświetlenie do wnętrz. Ich meble i lampy to przedmioty użytkowe i wygodne, o ponadczasowej elegancji i rzemieślniczej (lub półrękodzielniczej) produkcji przeznaczone głównie dla architektów, architektów wnętrz i dekoratorów. miejsca dzięki meblom i oświetleniu, które ogarniają emocje, autentyczność i nowoczesność, aby klient czuł się jak w domu Ich prace przynoszą inspirację i kreację artystyczną architektom, architektom wnętrz i dekoratorom, którzy wyolbrzymiają wnętrza prywatne i profesjonalne.

Zmiękczone wartości Zmiękczone puszczają wyobraźnię do tworzenia oryginalnych, użytecznych, innowacyjnych, wygodnych i trwałych przedmiotów. Ich kreatywne pomysły nie ograniczają się do estetyki. Zmiękczona kreatywność dotyczy produkcji, użytych materiałów, kształtów, kolorów, opakowań i dystrybucji mebli oraz oświetlenia. Kreatywność inspiruje i sublimuje kreatywność klientów, którzy w swoich wnętrzach inscenizują meble i oświetlenie. Softicated dba o pracowników, klientów i środowisko pracując długofalowo. Dążą do dobrego samopoczucia pracowników i klientów. Projektują produkty, które tworzą atmosferę, w której można poczuć się jak w domu. Oferowane przez nich produkty i usługi spełniają lub przewyższają oczekiwania i wymagania klientów. Klienci są priorytetem: Softicated pracuje dla nich iz nimi, jest główną motywacją. Miękka praca dla nich iz nimi to nasza główna motywacja. Zrobią wszystko, aby sprostać oczekiwaniom klientów. W obliczu wyzwań Softicated współpracuje, bada najlepsze rozwiązania i podejmuje decyzje z ufnością z klientami i partnerami, aby osiągnąć najlepszy wynik.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek