SOFT SOUND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SOFT SOUND

Producent: Soft Sound

Firma Soft Sound specjalizuje się w produkcji specjalnych sufitów i okładzin do mebli oraz korekcji akustycznej otoczenia z markami Soft Smart, Soft Top, Float, Open

oferując technicznie wydajne rozwiązania o wysokiej zawartości projektowej. Posiada linie produkcyjne najnowszej generacji, wysoce wydajne i niezwykle elastyczne, które są w stanie zaspokoić zarówno dostawy w dużych ilościach, jak i elementy dostosowane do konkretnych projektów. Biuro techniczne jest dostępne dla projektantów i klientów w celu zbadania funkcjonalnych, wydajnych i zorientowanych na projektowanie systemów. Użyte surowce są zarządzane w sposób prawidłowy i odpowiedzialny, zgodnie z rygorystycznymi normami środowiskowymi, społecznymi i ekonomicznymi, co pozwala na dostarczanie materiałów przyjaznych dla środowiska i efektywnych akustycznie, których podstawową funkcją jest poprawa jakości życia.

Soft Top to system dźwiękochłonny idealny do audytoriów, teatrów, kin, sal konferencyjnych i przestrzeni zbiorowych. Połączenie odsłoniętej powierzchni z frezowaniem poziomym oraz tyłu z otworami przelotowymi, pozwala na uzyskanie bardzo dużej ilości rezonatorów Helmholta pozwalających na rozpraszanie fal dźwiękowych, uzyskując powierzchnie o wysokich parametrach akustycznych. Standardowe panele produkowane są z ognioodpornej płyty MDF (płyta pilśniowa średniej gęstości) z powłoką melaminową, wersje z panelami fornirowanymi lub lakierowanymi są dostępne na życzenie. Dołączone akcesoria sprawiają, że system jest niezwykle wszechstronny, można go stosować zarówno jako okładzina ścienna, jak i sufitowa. Dokładność prac i wyrafinowany projekt pozwalający na tworzenie środowisk o wysokiej wartości architektonicznej.

Soft Smart to linia sufitów i okładzin meblowych, które pozwalają tworzyć ciepłe i przyjazne otoczenie z największą swobodą twórczą. Standardowe panele produkowane są z ognioodpornej płyty MDF (płyta pilśniowa średniej gęstości) z powłoką melaminową, wersje z panelami fornirowanymi lub lakierowanymi są dostępne na życzenie. Zastosowanie paneli perforowanych i szczelinowych pozwala na uzyskanie powierzchni o doskonałych właściwościach akustycznych, idealnych do realizacji środowisk takich jak sale konferencyjne, audytoria i ogólnie przestrzenie zbiorowe. Skoordynowane konstrukcje i akcesoria umożliwiają łatwą realizację sufitów i okładzin o wysokich walorach architektonicznych.

Modułowe systemy podwieszane Float zapewniają doskonałe parametry akustyczne, ponieważ fale dźwiękowe są pochłaniane zarówno z dolnej, jak i górnej powierzchni paneli. Można je również montować w środowiskach, które ze względu na ograniczenia architektoniczne nie pozwalają na zastosowanie tradycyjnych sufitów.

Moduły dostarczane są w prostych i szybkich zestawach montażowych, system zawieszenia stanowią stalowe linki.

Sufit z otwartą kratką drewnianą, dać wyjątkową perspektywę do projektowania środowisk. Listwy są dostępne w różnych standardowych wysokościach i można je ustawiać w różnych odległościach. Kratka jest całkowicie sprawdzalna i umożliwia łatwy montaż na standardowym systemie zawieszenia 24 mm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek