SM LIVING COUTURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SM LIVING COUTURE

Producent: SM Living Couture

SM Living Couture została założona przez Gianpiero Pansittę, jest jedną z najbardziej renomowanych firm w branży luksusowych mieszkań i mebli.

SM Living Couture jest obecna na poziomie międzynarodowym i krajowym, wyróżnia się swoimi możliwościami produkcyjnymi, które czynią ją kardynałem punkt marki, w którym każdy proces produkcyjny jest utwardzany i realizowany według fachowych rąk wykwalifikowanych włoskich rzemieślników.

Aby sprostać wszystkim potrzebom dyktowanym przez rynek, od świata kontraktowego po custom made, opracowując własne kolekcje mebli. Gdzie odzwierciedlić know-how ich rzemieślników i ponadczasowe linie, które tworzą markę.

Wierzymy, że poprzez dążenie do perfekcji w zakresie jakości i codziennej pasji, jaką rzemieślnik wkłada w swoją pracę, będzie pierwszym kroki w kierunku doskonałości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek