SITLAND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 185 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 185 elementów

SITLAND

Producent: Sitland

Sitland jest wiodącą firmą meblową w sektorze biurowym i kontraktowym. Założona w 1977 roku w Vicenzy we Włoszech firma Sitland wkrótce stała się dostawcą pokrowców na siedzenia i kabiny sypialne dla Włoskich Kolei Państwowych. Znacząca zmiana nastąpiła w firmie w 1996 roku, wraz z krzesłem teleskopowym Ouverture, przekształcając Sitland we flagową markę Made-in-Italy. Od samego początku połączenie tradycji i innowacji było zwycięską strategią, która dała początek wysokiej jakości produktom, których design skupiał się na estetyce i ergonomii. Dziś kolekcje biurowe i kontraktowe Sitland są znane na całym świecie, a niektóre produkty otrzymały prestiżowe międzynarodowe nagrody za wzornictwo. W 2018 roku Sitland został przejęty przez Mezzalira Investment Group (MIG), która posiadała już inne wybitne firmy Made-in-Italy, takie jak Jesse (meble domowe), Sinetica (meble biurowe) i Rotaliana (oświetlenie).

Krzesła biurowe Sitland , zwycięska mieszanka ergonomii i designuSitland oferuje szeroką gamę eleganckich, funkcjonalnych i ergonomicznych krzeseł biurowych. Katalog Office obejmuje fotele gabinetowe, krzesła biurowe oraz krzesła do poczekalni, spotkań i sal konferencyjnych, oferując zróżnicowany i szeroki wybór na każdą potrzebę. Podstawowy projekt fotela wykonawczego Why not, zaprojektowanego przez Dorigo, kryje w sobie ogromną złożoność

wewnętrzny mechanizm może regulować kąt oparcia w trzech pozycjach, aby zapewnić maksymalny komfort, podczas gdy niezwykle dokładne szwy i detale tapicerki ujawniają ogromne doświadczenie krawieckie.

Krzesło biurowe i biurowe Spirit, zaprojektowane przez Baldanzi & Novelli, zawiera opatentowany mechanizm Freedom, zapewniający doskonałą ergonomię. Głębokość oparcia można regulować lub pozostawić w dowolnej pozycji, aby reagować na ruchy użytkownika. Siedzenie można również regulować do woli, wybierając spośród różnych kątów.

Dzięki kolekcji Of Course firmy Dorigo Design, Sitland oferuje wysokiej klasy krzesła dla kadry kierowniczej, menedżerskiej i do sal konferencyjnych. Solidna wewnętrzna stalowa konstrukcja i nieodkształcalna wyściółka z poliuretanu są obite wysokiej jakości materiałami, w tym skórą i wełną Gabriel's Crisp, nowozelandzką.

Katalog Restart obejmuje krzesła do różnych zastosowań, o doskonałej relacji między jakością a konkurencyjnością. Invicta to w pełni konfigurowalne krzesło nadające się do każdego kontekstu wyposażenia, w tym do domu. Zdejmowane osłony modeli Invicta Point i Balance są dostępne w 19 różnych kolorach. Fotel roboczy Web jest idealny do codziennego użytku

zsynchronizowany mechanizm regulacji nachylenia siedziska i oparcia gwarantuje wygodną, ergonomiczną postawę.

Rozwiązania kontraktowe SitlandKatalog kontraktowy Sitland zawiera wysoko cenione, wielokrotnie nagradzane produkty, od sof do stref wypoczynkowych po kawę stoły, krzesła konferencyjne i pufy, które na nowo zdefiniowały wyposażenie obiektów użyteczności publicznej. Pierwszym produktem, który zdobył uznanie, była kolekcja Use Me, innowacyjnych, wielofunkcyjnych stolików do salonu, która w 2015 roku zdobyła nagrody Good Design i Red Dot Awards.

Wśród bestsellerów Sitland znajduje się smukła i elegancka pufa Joy dostępna w czterech wariantach z tapicerka z dwukolorowej tkaniny oraz Joy 3D, edycja specjalna ze skórzaną tapicerką i uchwytem ułatwiającym poruszanie się.

Kolekcja kontraktowa Sitland, która przyciągnęła najwięcej uwagi to Cell, system dużych i małych foteli do stref wypoczynkowych zaprojektowany przez Dorigo do użytku w restauracjach, barach, hotelach, lotniskach i innych salonach. Od fotela Cell128 z charakterystycznym wysokim oparciem i otulającym kształtem, przez fotele Cell72 i Cell75 do poczekalni oraz efektowną pufę CellDot, ta współczesna kolekcja projektowa – wraz ze stołkiem On – otrzymała zasłużoną nagrodę Good Design Award 2019 .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek