SIT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

SIT

Producent: SIT

SIT powstał w 2006 roku w Porto de Mos - Leiria w Portugalii, z rąk dwóch braci założycieli i od tego czasu zajmuje się dwoma podstawowymi obszarami działalności: małą architekturą i budownictwem modułowym. Wszystkie jego produkty mają swój niepowtarzalny design, różnych autorów, portugalskich i zagranicznych, a duch marki szanuje wartości współczesnej architektury.

Dzięki własnej produkcji, 100% portugalskiej, SIT prezentuje się jako silny partner w rozwoju projektów uszlachetniania obszarów miejskich i wiejskich, z ogromnym poszanowaniem środowiska, w celu promowania integracji i obcowania z terenami przyrody i społeczności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek