SIRECOM TAPPETI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów

SIRECOM TAPPETI

Producent: Sirecom Tappeti

W muzyce „dywan” to interwencja narzędzi, które są tłem i pięknie harmonizują głosy i instrumenty solowe. To samo dotyczy wyposażenia. Z jednej strony góra i frazowanie mebli i ozdobników… soliści. Poniżej, w magicznej harmonii, „dywan” to sam dywan. I tutaj każda próbka kolekcji Sirecom staje się bohaterem otoczenia, świetnym interpretatorem gustów i trendów. Bohater, który potrafi zanurzyć się w fascynującą fantazję pikowanych, emocjonujących dywanów z trendów, bogatej prostoty naturalnych włókien i niezwykłego bogactwa kilimów i tkanych kompozytów o różnym pochodzeniu i wieku. Wczoraj i dziś w doskonałej harmonii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek