SIPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

SIPA

Producent: Sipa

Liczy się czterdzieści lat doświadczenia, zwłaszcza w kontaktach z resztą świata.

W Sipa ten czas pomógł nam dojrzewać, specjalizować się i dywersyfikować

Od 1974 roku technologia ewoluowała, a baza umiejętności się poszerzyła. Oprócz produkcji elementów z litego drewna teraz pod marką Sipa produkujemy również siedziska, hokery i stoły.

Niektóre rzeczy pozostały niezmienione, np. kultura litego drewna przekazywana nowemu pokoleniu. Tradycja rzemieślnicza jest odzwierciedleniem włoskiej tożsamości firmy, która wyróżnia firmę w kręgach międzynarodowych.

To wizytówka naszej rodziny, zjednoczonej w naszych wartościach i otwartej na współczesny rozwój. Szybkość to ważne słowo na tym świecie. To sposób myślenia i pracy.

Dlatego firma z myślą o zadowoleniu klientów nadal inwestuje w swój magazyn, a teraz dysponuje dużą powierzchnią do składowania produktów i elementów z litego drewna. Ten prawdziwy atut umożliwia Sipa reagowanie na prośby klientów, nawet te w ostatniej chwili, z niezwykle szybkim czasem realizacji.

Konkurencyjność to coś więcej niż tylko cena.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek