SINETICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

SINETICA

Producent: Sinetica

Sinetica proponuje konkretną ofertę, która obejmuje skoordynowane produkty zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Historia

Urodziliśmy się w 1995 roku, z doświadczenia ważnej rzeczywistości przemysłowej w sektorze wyposażenia wnętrz, z ważną misją: tworzenie stymulujących, przyjaznych i przyjaznych funkcjonalne miejsca pracy. W 1997 roku uruchomiliśmy pierwszą linię produktów i uczestniczyliśmy w pierwszych targach. W 2001 roku uruchomiliśmy program rozwoju biznesu, który obejmował wypuszczenie modeli o silnych osobowościach, co jest wynikiem silnej spójności między projektowaniem a produkcją, a także wzmocnienie sieci komunikacji i sprzedaży. Od produkcji seryjnej zwróciliśmy się do ekstremalnej personalizacji komponentów w celu dostarczenia rozpoznawalnych produktów. Tak narodziła się Sinetica, a teraz jest synonimem niezawodności.

Wartości

Sinetica wnosi wszystkie swoje wartości do każdego mebla i pomieszczenia, które projektuje. Piękno, które wzbogaca przestrzeń i umysł. Duch zespołowy, aby łączyć wiele różnych umiejętności i tworzyć rozwiązania, które za każdym razem są inne. Technologia przyjazna ludziom i środowisku, aby uczynić codzienne życie i pracę lepszym. Poprawność, przejrzystość i otwartość na globalną wizję to podstawowe atrybuty odnoszącej sukcesy nowoczesnej firmy. Wszystko to, w tak wielu różnych formach, to Sinetica: jakość, emocje, odpowiedzialność, duch zespołowy, globalna wizja.

Wizja i misja

Sinetica Industries projektuje i produkuje meble, w których komfort, funkcjonalność i design łączą się, tworząc dynamiczną przestrzeń życiową zapewnienie dobrego samopoczucia i towarzyskości. Każde urządzone przez nas biuro wyraża najbardziej autentyczne włoskie know-how.

Filozofia projektowania

Od recepcji po salon, od biur operacyjnych po sale dyrektorskie, po obszary spotkań i konwencji, istnieje logiczny i emocjonalny wątek łączący przestrzenie i ludzie, estetyka i jakość, prywatność i komunikacja: Sinetica. Świetna praca w toku, aby wyposażyć dzisiejsze biura nie tylko meblami, ale także pomysłami, opiniami i uwagą.

Jakość

Produkcja Sinetica jest śledzona przez zespół techników Sinetica we wszystkich fazach produkcji, którzy weryfikują i zapewniają odpowiedni rozwój technologiczny, inżynieryjny i jakościowy, starając się sprostać potrzebom klienta końcowego i jego oczekiwaniom w zakresie stosowanych procesów przemysłowych. Każdy etap produkcji jest codziennie wskazywany: od badania i doboru surowców, po produkcję i świadczone usługi. Firma Sinetica posiada System Jakości zgodny z normą UNI EN ISO 9001:2008, uzyskując i utrzymując Certyfikat akredytowanego organizmu.

Środowisko

Głównym celem Sinetica jest traktowanie poszanowania środowiska jako głównej części swojej działalności. Z tego powodu firma Sinetica zdecydowała się na zastosowanie Systemu Magamentu Środowiskowego (SGA) zgodnego z normą UNI EN ISO 14001:2004. Ponadto Sinetica, w trosce o środowisko i wartości etyczne, w które wierzy, uzyskała międzynarodowy certyfikat standardu FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL), który jest gwarancją dla klienta końcowego, że zakupiony produkt pochodzi bezpośrednio lub pośrednio z certyfikowanych lasów.

Etyka

Wierzymy, że bycie nowoczesną firmą oznacza nie tylko dążenie do sukcesu na rynku, ale także przyczynianie się do realnego i pozytywnego postępu na całym świecie. Z tego powodu wspieramy wartości równości i solidarności, wspierając organizacje non-profit, takie jak AFRICA CHIAMA: grupa lekarzy, która od wielu lat pracuje w najbiedniejszych częściach tego kontynentu, realizując programy zdrowotne i społeczne. Ponieważ każdy ma prawo do życia w lepszym świecie.

Sinetica dla sztuki

Sinetica promuje rozpowszechnianie i dostępność ekspresji artystycznej, we wszystkich jej formach, poprzez Sinetica FOR ART, rodzaj ścieżki, którą wytyczono, aby zapewnić łatwy dostęp do wiedzy i uznania nowoczesnych form wyrazu artystycznego i kulturowego naszego terytorium. Projekt ambitny, ale z pewnością świadomy swojej wartości edukacyjnej, dzięki któremu Sinetica, czerpiąc ze współczesnych form mecenatu, co roku chce wyłowić wschodzącego artystę, aby zaprezentować go publiczności poprzez wystawę swoich prac i stworzenie książki podsumowującej ich doświadczenia, styl i występy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek