SIKA ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SIKA ITALIA

Producent: Sika Italia

Sika to firma zajmująca się specjalistycznymi chemikaliami, zajmująca wiodącą pozycję w rozwoju i produkcji systemów i produktów do klejenia, uszczelniania, tłumienia, wzmacniania i ochrony w sektorze budowlanym i przemyśle motoryzacyjnym. Sika posiada filie w 101 krajach na całym świecie i produkuje w ponad 300 fabrykach. W pierwszym półroczu 2019 r. ponad 24 000 pracowników wygenerowało sprzedaż na poziomie 3,7 mld CHF. W roku podatkowym 2019 Sika spodziewa się, że sprzedaż przekroczy 8 miliardów CHF.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek