SIGNATURE KITCHEN SUITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

SIGNATURE KITCHEN SUITE

Producent: Signature Kitchen Suite

Signature Kitchen Suite to nowa marka premium urządzeń kuchennych do zabudowy stworzona przez LG Electronics Group. Kierując się filozofią True to Food™, skupiając się na jakości żywności i całym łańcuchu dostaw i konsumpcji, Signature Kitchen Suite oferuje linię produktów o wyrafinowanym designie i zaawansowanej technologii, stworzoną dla nowego pokolenia ludzi z prawdziwa pasja do jedzenia i wina.

Signature Kitchen Suite po raz pierwszy pojawił się na rynku europejskim w 2020 roku, wraz z otwarciem swojego salonu w Mediolanie, pierwszego na kontynencie, strategicznie zlokalizowanego przy Piazza Cavour, pomiędzy słynnym quadem mody i Brera Dzielnica Wzornictwa. Doświadczalna przestrzeń o powierzchni 1100 m2 na trzech poziomach, zaprojektowana przez firmę architektoniczną Calvi Brambilla z Mediolanu, w której urządzenia stają się współbohaterami scenografii o dużym wpływie teatralnym. Połączenie tradycji i innowacji, designu i technologii, gdzie jedzenie jest prawdziwym centrum uwagi dzięki intensywnemu programowi wydarzeń, w tym lekcjom gotowania, spotkaniom z ekspertami i kulinarnym doznaniom otwartym dla publiczności. Przestrzeń zorganizowana przede wszystkim na przyjęcie architektów i projektantów, którzy będą mieli możliwość zapoznania się z marką, uzyskania wyjątkowej pomocy i doradztwa.

Chłodzenie, gotowanie i pranie według Signature Kitchen Suite Linia urządzeń chłodniczych stanowi rdzeń kolekcji Signature Kitchen Suite: jednodrzwiowe lodówki i zamrażarki, modele French Door i Wine Cellars oferują jedną z największych pojemności w swojej kategorii. Wszystkie urządzenia są wbudowane, elastyczne i gotowe do zabudowy, z drzwiami ze stali nierdzewnej, które można dokupić jako akcesoria. Wnętrza lodówek i zamrażarek wykonane są ze szkła i stali nierdzewnej, aby zapewnić maksymalną higienę i ochronę. Półki wyposażone są w inteligentny system True-Illumination™, który zapewnia dyskretne, precyzyjne i nieoślepiające oświetlenie. Działając na zasadzie indukcji magnetycznej, bez konieczności stosowania okablowania elektrycznego, każda półka ma własne oświetlenie i można ją z łatwością przenosić z jednego poziomu na drugi. Inteligentny panel sterowania umożliwia modyfikowanie i regulowanie wszystkich ustawień urządzeń: temperatury, produkcji lodu, funkcji Wi-Fi.

Urządzenia kuchenne Signature Kitchen Suite są idealnymi sprzymierzeńcami, aby wydobyć to, co najlepsze w każdym przepisie. Dwa modele piekarników wzbogacają wygląd każdej kuchni dzięki czystym, podstawowym liniom i drzwiom, które otwierają się automatycznie, bez uchwytów: wielofunkcyjny piekarnik parowy z funkcją pieczenia i piekarnik True to Food, który łączy mikrofale i tradycyjne gotowanie z dodatkiem pary, i może być dopasowany do szuflady do podgrzewania żywności. Ofertę uzupełnia płyta indukcyjna Flex, z pięcioma strefami oraz automatyczny ekspres do kawy.

Wszystkimi funkcjami można sterować na kolorowym wyświetlaczu dotykowym, wskazującym najlepsze metody gotowania i pełnym monitoringu operacji urządzeń.

W zestawie znajduje się również model zmywarki wyposażony w technologię PowerSteam, która wykorzystuje naturalną siłę pary do głębokiego czyszczenia bez wstępnego spłukiwania, oraz QuadWash, który zapewnia dokładne, precyzyjne mycie za pomocą strumieni wodnych skierowanych na cztery różne Wskazówki.

Signature Kitchen Suite: technologia połączonaWszystkie urządzenia Signature Kitchen Suite są gotowe do podłączenia Wi-Fi i można je podłączyć do domowej sieci, także w celu funkcjonalnego i zdalnego sterowania na odległość. Dzięki systemowi Smart Diagnosis, urządzenie mobilne z aplikacją, znajdujące się w pobliżu urządzenia, weryfikuje poprawność działania i wykrywa ewentualne awarie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek