SIEMATIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SIEMATIC

Producent: Siematic

Siematic to niemiecka marka produkująca kuchnie od ponad 50 lat i należąca do najbardziej znanych światowych marek w branży. Produkcja, która odbywa się wyłącznie w Niemczech, ma bardzo wysoki cel, kuchnie proponowane przez markę skierowane są na rynek luksusowy. Firma, początkowo rodzinna firma, została założona w 1929 roku w Löhne w Westfalii i zawsze dążyła do osiągnięcia maksymalnej perfekcji w produkcji kuchni, zarówno pod względem estetycznym, funkcjonalnym, jak i technologicznym. Aspekt środowiskowy jest również bardzo bliski niemieckiej marce, w rzeczywistości produkcja, ściśle „Made in Germany”, odbywa się zgodnie z kryteriami ekologicznymi, które gwarantowały przyznanie FCS, ISO 9001, ISO 14001 oraz znak GS dla zdrowia i bezpieczeństwo.

SieMatic jako jeden z nielicznych producentów kuchni należy do niemieckiego konsorcjum jakości mebli "Deutsche Guetegemeinschaft Moebel", które wydaje znak jakości RAL, jedyny rozpoznawany w Niemczech w branży meblarskiej.

Kuchnie SieMatic , których jakość doceniana jest również poza granicami Niemiec, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymali na przestrzeni lat, są eksportowane do ponad 60 krajów na całym świecie i dlatego są doskonałym przykładem niemieckiej jakości na poziomie międzynarodowym.

projektowanie kuchni SieMatic Historia kuchni SieMatic zawsze była związana z projektowaniem jako punktem fundamentalnym, zarówno podczas produkcji kuchni bufetowych, jak i z biegiem czasu ewoluowały one w kierunku kuchnie tymczasowe. Dla SieMatic design to nie tylko elegancja, ale znacznie więcej: harmonia proporcji, zastosowanie wysokiej jakości materiałów, elastyczność kompozycji w celu idealnego dostosowania się do różnych potrzeb klientów.

Jakość kuchni SieMatic widać w szczegółach: każdy pojedynczy element jest przemyślany i zaprojektowany, aby ułatwić życie, zwłaszcza w środowisku takim jak kuchnia, która jest miejscem, w którym wyrażany jest gust zarówno z kulinarnego, jak i estetycznego punktu widzenia. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby, niezależnie od tego, czy są to duże, czy kompaktowe kuchnie, z centralną wyspą lub ultra-technologiczną, z drewna lub stali, SieMatic oferuje trzy główne linie w trzech różnych stylach: URBAN, PURE i CLASSIC. Odmienne stylistycznie, ale zawsze charakteryzujące się eleganckim designem, niepowtarzalnymi detalami, szlachetnymi materiałami, kuchnie SieMatic wyznaczają nowe wysokie standardy do osiągnięcia, stając się wzorami inspirowanymi.

Wyposażenie wnętrz z aluminium, drewna lub laminatu Wzornictwo kuchni SieMatic jest precyzyjne w każdy detal, zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny, gwarantujący doskonałą i pełną funkcjonalność, łącznie z wyposażeniem wewnętrznym. Wszystkie szuflady i szuflady SieMatic, dostępne w dowolnej szerokości od 25 cm do 120 cm, są łatwe w wysuwaniu, dają dużą swobodę komponowania i wytrzymują duże ciężary.

Aluminiowe wyposażenie wnętrza SieMatic składa się z elastycznych elementów aluminiowych, które mogą być wyposażone w uchwyty na sztućce i elementy uzupełniające, z możliwością wyboru wykończenia w kolorze ciemnego wędzonego kasztanu lub jasnego dębu. Do tego przeróżne dodatki, w tym np. porcelanowe słoiczki na przyprawy, które stabilnie trzymają się w szufladzie dzięki dnie z matą flokowaną SieMatic Flock2Block.

Nawet drewniana wersja wyposażenia wnętrz SieMatic, która zdobyła kilka nagród Design Awards, posiada różnorodne eleganckie i funkcjonalne dodatki do praktycznego i funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni. Również tutaj garnki, patelnie i pojemniki są zabezpieczone przed przesuwaniem się dzięki systemowi GripDeck, składającemu się z gumowych pasków, które gwarantują stabilność i zapobiegają przesuwaniu się nawet najcięższych przedmiotów w szufladach i szufladach. Wykończenie w kolorze jasnego dębu lub aluminiowo - porcelanowego z eleganckimi szarymi detalami nadaje temu wnętrzu elegancji i uroku. są bardziej higieniczne ze względu na to, że są łatwiejsze w czyszczeniu, a także tańsze. Są eleganckie w matowym białym wykończeniu, ale można je również łączyć z drewnianymi lub aluminiowymi detalami i mają bogatą gamę akcesoriów, w tym uchwyty na sztućce, uchwyty na przyprawy i inne akcesoria, z systemem GripDeck zapewniającym stabilność przedmiotom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek