SIDEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SIDEL

Producent: Sidel

Urodzony w latach 50. Sidel był małym sklepem rzemieślniczym z niewielką przestrzenią do poruszania się fizycznie, ale z dużą ilością miejsca przeznaczonego na pomysły. Działalność rozpoczęła się jako stolarka zajmująca się tworzeniem okien, drzwi, okiennic i mebli drewnianych. Z biegiem czasu w głowie Giuseppe Damianiego, który był nastolatkiem, coraz więcej miejsca nabiera pomysł stworzenia unikalnego i innowacyjnego produktu, napędzany również chęcią wyróżnienia się i zrobienia różnicy.

W latach siedemdziesiątych, warsztat pozostawił miejsce na większe magazyny i więcej miejsca na lady i maszyny do obróbki okien drewnianych.

Ale prawdziwa wielkoseryjna produkcja stolarki okiennej rozpoczęła się na początku lat 80-tych wraz z powstaniem okna o nazwie Leader. Od tego czasu firma Sidel srl jest nieustanną ewolucją, ożywia inne linie ram zarówno z drewna, jak i drewniano-aluminiowego, różne profile spełniające różne potrzeby architektoniczne.

Ale wszystko zawsze z jednym mianownikiem: drewno.

Wyprodukowano w Narodziny stylu Sidel.

Side windows

Dzisiaj Made in Sidel to jakość i wiele innych: odpowiedzialność społeczna, troska o naturę, dobrze zorganizowana sieć biznesowa i aktywna obsługa klienta. Nasze produkty powstają z poszanowaniem „tradycyjnej metody”, co z czasem pozwala nam tworzyć produkty trwałe.

Zgodnie z życzeniem rodziny Damiani, dziś nadal wiodąca firma Sidel, nowoczesne technologie i zautomatyzowane procesy są instrumentami poprawy estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Celem n.1 jest zawsze zadziwianie naszych klientów produktami wysokiej jakości, dostosowanymi do różnych stylów i gustów, idealnie dopasowanymi do każdego domu i każdego.

Wiele więcej niż przemysł, znacznie więcej niż rzemiosło: to jest Made in Sidel.

- Wszystkie okna, zarówno drewniane jak i drewniano-aluminiowe produkowane przez Sidel są w całości produkowane we Włoszech.

- Znak CE potwierdza zgodność z wymaganiami określonymi przez normy Uni En 14351-1 i Uni 13659 w zastosowaniu Dyrektywa wspólnotowa 89/106/WE.

- Wszystkie powłoki wykonywane są wyłącznie przy użyciu farb wodorozcieńczalnych, dzięki czemu gotowe produkty są w 100% ekologiczne.

- Wszystkie produkty Sidel objęte są 10-letnią gwarancją, świadczącą o jakości materiały i procesy produkcyjne używany.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek