SEVENTYONEPERCENT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

SEVENTYONEPERCENT

Producent: Seventyonepercent

Iris Ceramica Group stworzyła Seventyonepercent, współczesną wizję wyposażenia łazienek, która łączy wrażliwość na otoczenie z ciągłym studiowaniem designu i doborem materiałów. Ekscytująca, nowoczesna i zrównoważona koncepcja wyposażenia łazienki. Wszystko na tym świecie żyje w symbiozie, nawet najbardziej odległe rzeczy mogą współistnieć i wpływać na siebie. Związek ten doskonale wyraża pojęcie procentu. 71% to procent ziemi pokrytej wodą, wymiana i symbioza u podstaw wszystkiego.

Doskonała równowaga.

GrupaToday Iris Ceramica Group to największa włoska grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji ceramiki technicznej i wysokiej płytki gresowe. Historia, która cofa się w czasie. Wspaniała włoska historia złożona z marzycieli, którzy wierzyli w wizję i ludzi, którzy ją urzeczywistnili. Od 1961 roku nasz założyciel Romano Minozzi przekazuje swoje zaangażowanie w poszukiwanie estetycznej perfekcji Grupie, która z biegiem czasu rozrosła się i wzmocniła dzięki innowacyjnemu duchowi jego córki Federiki, obecnego dyrektora generalnego grupy. Wszystkie spółki w Grupie podzielają wartości, takie jak chęć innowacji oraz dzielenie się wiedzą i strategiami poprzez przekształcenie Grupy Iris Ceramica w szansę na rozwój i ewolucję dla wielu utalentowanych ludzi, którzy tam pracują.

Wizja Wierzymy w przyszłość gdzie zrównoważony rozwój i szacunek dla innych są podstawą wzajemnego współistnienia. Nasze linie produkcyjne o zerowym wpływie dają nam znacznie więcej niż tylko możliwość szerzenia kultury piękna, dzięki czemu możemy również pomóc chronić środowisko. Codziennie pracujemy nad stworzeniem świata, w którym produkcja i siedlisko ludzkości łączą się, aby stworzyć nowy poziom dobrobytu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek