SESEHTYPO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SESEHTYPO

Producent: Sesehtypo

SESEHtypo to firma w 100% Made in Italy, działająca w dziedzinie dekoracji wnętrz i dekoracji ściennych. Firma produkuje wszystko w Toskanii, oferując wysokiej jakości produkty w świecie projektowania wnętrz. Dodatkowo SESEHtypo jest synonimem kreatywności i międzynarodowych wpływów. Dzięki nowojorskiemu biuru marka może współpracować z projektantami z całego świata. Marka celebruje sztukę pisma i liter, tworząc kultowe kolekcje alfabetu.

PaperSESEHtypo oferuje ponadczasową jakość, a do tego wykorzystuje materiały pierwszego wyboru. Firma oferuje najbardziej wyrafinowaną jakość papieru, tradycję i zrównoważony rozwój. Papier bawełniany jest w 100% naturalny i bezkwasowy.

DrukujCelem firmy jest tworzenie trwałych produktów. Druki SESEHtypo wykonywane są tą samą techniką muzealną, którą stosują eksperci pracujący w tej branży od ponad 50 lat. Czas i ekspozycja na światło nie zrujnują Twojego wydruku. Każda ilustracja jest wykańczana i wycinana ręcznie, a każdy plakat jest szczegółowo analizowany.

Ramka Aby stworzyć wyjątkową harmonię w Twoim domu, SESEHtypo zaprojektowało idealną ramkę. Dostępne w różnych rozmiarach, wykończeniach i kolorach, ramki SESEHtypo są ręcznie cięte i montowane przez włoskich rzemieślników z najwyższej jakości drewna, dodając luksusowego charakteru Twojej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek