SERGE FERRARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

SERGE FERRARI

Producent: Serge Ferrari

Serge Ferrari specjalizuje się w technologiach elastycznych materiałów kompozytowych. Firma tworzy produkty wychodzące naprzeciw funkcjonalnym i estetycznym potrzebom takich sektorów, jak wyposażenie, budownictwo, przemysł, przemysł stoczniowy. W 1973 r. Serge Ferrari założył firmę i wynalazł Précontraint, innowacyjny, opatentowany materiał, który łączy w sobie lekkość, wytrzymałość i trwałość z wyjątkowym stosunkiem masy do wydajności. Od tego czasu firma kontynuuje innowacje, aby stać się liderem technologicznym w zakresie elastycznych membran kompozytowych. Dziś grupa przemysłowa Serge Ferrari proponuje produkty, które przyczyniają się do realizacji pięknych, trwałych, lekkich i zrównoważonych rozwiązań.

Serge Ferrari: ochrona przeciwsłoneczna, fasady tekstylne, konstrukcje rozciągliweSerge Ferrari oferuje idealne rozwiązania dla najróżniejszych zastosowań. Lider na rynku osłon przeciwsłonecznych, firma pojawiła się również w dziedzinie konstrukcji napinanych, okładzin elewacyjnych i izolacji akustycznej, dostarczając wysokiej jakości produkty do stosowania w systemach modułowych, przemyśle, zastosowaniach środowiskowych i komunikacji wizualnej. Obszary specjalizacji Serge Ferrari obejmują również sektor żeglarski i wyposażenie okrętów. Kolekcja Soltis oferuje szeroką gamę tekstyliów kompozytowych, które można stosować jako wewnętrzną lub zewnętrzną ochronę przeciwsłoneczną. W zależności od potrzeb blachy perforowane zapewniają ochronę przed ciepłem lub warunkami atmosferycznymi, zapewniając nieprzezroczystość i prywatność. Soltis Touch to pierwsza tkanina produkowana przez Serge Ferrari do wewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej. Jego unikalna konstrukcja zapewnia ochronę termiczną i wizualną z funkcją akustyczną dla optymalnego komfortu. Żaluzje fasadowe Soltis® B92, należące do tej samej kolekcji, utrudniają wykrywalną transmisję światła widzialnego, podczerwieni lub promieni UV.

Dzięki membranom kompozytowym kolekcja Flexlight spełnia kryteria trwałości i odporności wymagane przez branżę budowlaną i modułową konstrukcje narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kolekcja Frontside oferuje membrany o strukturze siatki, które wzbogacą każdą elewację, oferując korzyści w postaci ochrony termicznej, komfortu wizualnego, przejrzystości i trwałości. Frontside View 381 może zrewolucjonizować projektowanie zewnętrznych budynków dzięki wstępnie naprężonej membranie do fasad tekstylnych, które zachowują widok. Elewacje budynków stają się prawdziwymi środkami komunikacji dzięki membranie do druku Frontside Print 371.

Serge Ferrari elastyczne i innowacyjne materiały kompozytowe Firma projektuje i produkuje elastyczne i innowacyjne materiały kompozytowe, które wyróżniają się lekkością, trwałością i możliwością recyklingu. Projektanci mogą sobie wyobrazić nowe rodzaje konstrukcji wykorzystujących lekkość materiałów Serge Ferrari do projektowania odważnych form i objętości przy użyciu mniejszej ilości surowców i energii. Produkty firmy są trwałe i zachowują swoje właściwości przez długi czas, gwarantując komfort użytkowania i bezpieczeństwo montażu. Dzięki solidnemu programowi recyklingu, Serge Ferrari oferuje swoim materiałom drugie życie i nowe zastosowania, oszczędzając zasoby podstawowe.

Siła firmy można znaleźć w różnych kolekcjach, w tym w Alphalia, której elastyczne materiały kompozytowe łączą lekkość i właściwości akustyczne. Alphalia może być używana wewnątrz i na zewnątrz do sufitów napinanych i ścian, zasłon, zasłon, podwieszanych arkuszy, paneli akustycznych itp. Dzięki unikalnej strukturze mikroperforowanej, kolekcja zapewnia najwyższy komfort akustyczny bez potrzeby stosowania dodatkowych materiałów, takich jak pianki i włókna. Alphalia Silent AW to innowacyjna dźwiękochłonna tkanina kompozytowa, odpowiednia do nowych konstrukcji i renowacji budynków komercyjnych, sportowych lub biurowych. Ta pochłaniająca dźwięk tkanina może tworzyć wygodne przestrzenie, poprawiać dźwięk i zmniejszać stres.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek