SEÓRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

SEÓRA

Producent: Seóra

Seóra to marka, która powstała w 2011 roku i specjalizuje się w luksusowych meblach ogrodowych. Inspirowana naturą, Seóra płynnie łączy świat wewnątrz i na zewnątrz, wprowadzając miękkie krzywizny i naturalną czystość do projektu. Efektem końcowym jest stworzenie mebli ogrodowych, które wytrzymują próbę czasu i stylu, i które są tak samo wygodne jak w pomieszczeniach: duże wymiary, podłokietniki na odpowiedniej wysokości, poduszki, które pozostają na miejscu i materace, które pozostają suche i wystarczająco miękkie, aby tonąć Dbałość o szczegóły Seóra Wszystkie leżaki, stoły, sofy, leżanki, akcesoria i rozwiązania do siedzenia Seóra są wytwarzane ręcznie w północnych Włoszech, przy użyciu najlepszego drewna mahoniowego z Afryki, marmuru z Włoch i Hiszpanii oraz stali nierdzewnej klasy morskiej za mocowania gwarantujące najlepszą jakość i trwałość.

Rzemieślnicy Seóra używają tradycyjnych metod wytwarzania mebli w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem do kształtowania ram z drewna mahoniowego i ciężko pracują, aby ich rzemiosło przetrwało pokolenia. Ich skrupulatna dbałość o szczegóły dotyczy każdego elementu, widocznego w wygładzonych krawędziach, naturalnie wyglądających zakrzywionych liniach i starannie rozmieszczonych elementach, które podkreślają zarówno elegancję, jak i wygodę.

Funkcjonalność jest również ważna dla Seóra i jest bezproblemowo wpleciona w tkaninę: dyskretne mocowania i sprytnie zintegrowane elementy promują użyteczność mebli bez osłabiania stylu.

międzynarodowa sława SeóryOd okazałych tarasów superjachtów, ogrodów przy basenie i prywatnych tarasów słonecznych po luksusowe hotele i kluby plażowe, meble Seóra pasują do scenerii, niezależnie od tego, czy są to błękitne plaże Karaiby, Morze Śródziemne i nie tylko.

Seóra współpracował z niektórymi z największych nazwisk w branży hotelarskiej, w tym The Ritz-Carlton, Nammos, Blue Marlin Ibiza i Eden Rock, starając się uwydatnić obszary zewnętrzne każdym zakątkiem i krzywizną mebli, jednocześnie dodając im elegancki , współczesna estetyka, która czyni go klasą samą w sobie.

Wszystko to pozwoliło Seóra zdobyć kilka międzynarodowych nagród i nominacji narody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek