SENCHUAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SENCHUAN

Producent: Senchuan

Firma Zhejiang Senchuan Furniture Co., Ltd. została założona w 2005 roku, która jest prekursorem i praktykiem, który zaangażował się w badania i rozwój oryginalnych mebli i ma dość wysoki stopień zawodowy w badaniach nad meblami z tworzyw sztucznych. Senchuan jest liderem krajowego przemysłu meblarskiego, który podąża drogą niezależnej oryginalności. Fabryka znajduje się w strefie przemysłowej Binhai w mieście Taizhou w prowincji Zhejiang, a jej powierzchnia zabudowy wynosi prawie 120 000 metrów kwadratowych. Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania środowiskiem ISO9001 / ISO18000 BHP / ISO14001, certyfikację standardów społecznych BSCI. Jest to pierwsze przedsiębiorstwo w tej branży, w którym wszystkie produkty przeszły certyfikację produktu ochrony środowiska CQC China, a klasa produktu osiągnęła standardy Unii Europejskiej EN12520, Reach i BIFMA.

CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE Senchuan zostało zidentyfikowane jako krajowe przedsiębiorstwo high-tech, prowincjonalne przedsiębiorstwa high-tech w prowincji Zhejiang Przemysłowe centrum badawczo-rozwojowe, miejskie centrum technologiczne przedsiębiorstw w Taizhou. Jest to pierwsza jednostka redakcyjna „plastikowego krzesła wypoczynkowego” w standardzie produkcyjnym Zhejiang i uczestniczyła w opracowaniu pięciu norm krajowych, w tym „Ogólnych warunków technicznych dla mebli z tworzyw sztucznych” i „Ogólnych warunków technicznych dla mebli metalowych”. Współpracuje z Zhejiang University Of Technology w celu utworzenia kluczowego laboratorium Zhejiang technologii modyfikacji i przetwarzania tworzyw sztucznych, koncentrując się na badaniach materiałów polimerowych. Wyniki badań są stosowane do ulepszania surowców i technologii mebli z tworzyw sztucznych, więc zrób to w świetle waga, odporność na uderzenia, moduł zginania i inne aspekty, które należy dalej ulepszać, aby utrzymać pozycję lidera w branży.

Senchuan mocno podąża ścieżką oryginalnego rozwoju i jest pierwszym przedsiębiorstwem w branży, które współpracuje z projektantami o międzynarodowej renomie w celu opracowania niezależnych produktów chronionych prawem autorskim, nawiązał strategiczne stosunki współpracy z PS+A, C/B i innymi znanymi agencjami projektowymi we Włoszech. Po latach wchodzenia i wychodzenia stworzył unikalny język projektowania Senchuan, który przewija się przez projektowanie wszystkich serii mebli i ma wysoki stopień rozpoznawalności marki i przoduje w popularności wśród gospodarstw domowych. W tym samym czasie Senchuan założył centrum projektowania i badań oraz testowania mebli w oparciu o wieloletnie praktyczne doświadczenie, przeszkolił profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, aby wspierać wiele znanych krajowych i zagranicznych marek wyposażenia domu.

Senchuan ma ponad 150 patentów na wynalazek, wzór użytkowy i wygląd itp., i jest przedsiębiorstwem demonstracyjnym patentów Taizhou. Ponad dziesięć oryginalnych produktów zdobyło nagrodę GOOD DESIGN AWARD, PINNACLE AWARDS ASIA-PACIFIC 、 KAPOK DESIGN AWARDS CHINA i tak dalej. ponad 70 krajów i regionów z jego siłą i jakością. Jest wieloletnim strategicznym partnerem BoConcept, HAY, KUKA 、 YUM CHINA 、 HTHT i innych znanych marek w kraju i za granicą, ciesząc się głębokim uznaniem i zaufaniem klientów. Meble Senchuan są zgodne z oryginałem jako moc, jakość jako rdzeń, wykazują stały rozwój i od wielu lat są oceniane jako jedno z 10 najlepszych przedsiębiorstw przemysłowych i 10 najlepszych przedsiębiorstw eksportowych w strefie high-tech.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek