SECOLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

SECOLO

Producent: Secolo

Założona w 2018 roku, Secolo to londyńska marka meblowa, której celem jest tworzenie kultowych mebli, które odpowiadają tradycyjnym gustom, ale są współczesne i niekonwencjonalne.

Pod artystycznym kierownictwem Artefatto Design Studio, Secolo łączy projektowanie wnętrz z architekturą, aby rozwijać innowacyjne produkty zapewniające wyrafinowane wrażenia wizualne.

Koncentrując się na wysokiej jakości materiałach, włoskiej produkcji i charakterystycznym wzornictwie: SECOLO produkuje meble i akcesoria, które pomimo tego, że są zabawne i oryginalne, w naturalny sposób dopełnią każde wnętrze.

Włosko-angielskie trio stojące za Artefatto Design Studio był odpowiedzialny za kierunek artystyczny marki.

Ich styl wywodzi się z doświadczenia w projektowaniu wnętrz i architekturze.

Ich umiejętność projektowania mebli, które można wykorzystać w różnych wnętrzach, pozwoliła im pracować przez wiele redakcje (Gallotti e Radice, Chelini, Laura Meroni, Scarlet Splendour, Penta, DeCastelli, Alivar i inne).

Jak widać w, curr pełna edycja INTERNI, ELLE DECORATION, DECO itp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek