SECCO SISTEMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SECCO SISTEMI

Producent: Secco Sistemi

Secco Sistemi to włoska firma, która od ponad 70 lat tworzy innowacyjne projekty w dziedzinie okien i zintegrowanych systemów fasadowych. Każdego roku marka Treviso produkuje około 200 000 drzwi i okien, przekształcając ponad 2 miliony metrów bieżących prętów profilowych w produkty z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal corten i mosiądz. Firma z Treviso wyróżnia się intensywnym programem badawczym ukierunkowanym na opracowywanie nowych rozwiązań, które integrują podejście rzemieślnicze z produkcją na skalę przemysłową. Marka współpracuje z licznymi ekspertami na współczesnej scenie architektonicznej, aby projektować systemy, które pozwalają na swobodę twórczej ekspresji, zwracając jednocześnie maksymalną uwagę na komfort użytkownika końcowego i zmniejszenie wpływu na środowisko.

Wykazane jest zaangażowanie Secco Sistemi w zrównoważony rozwój środowiska poprzez ciągłą poprawę jego wydajności energetycznej. Firma kontroluje każdy etap procesu produkcyjnego, począwszy od wstępnego doboru materiałów zgodnie z kryteriami naturalności, trwałości, recyklingu i ponownego wykorzystania. W ten sposób nawet faza utylizacji na końcu cyklu jest zarządzana w sposób odpowiedzialny, z uwzględnieniem potrzeb środowiskowych. Procesy Secco Sistemi są zgodne z systemem jakości ISO 9001. Jednocześnie dział SECCOLAB zarządza działem badawczo-rozwojowym marki we współpracy z niemieckim instytutem testującym i certyfikującym IFT Rosenheim. IFT testuje nowe produkty podczas całego cyklu oraz weryfikuje i certyfikuje wszystkie nowe produkty przed ich wprowadzeniem na rynek.

Okna Secco Sistemi: rozwiązania dla każdego kontekstuOkna Secco Sistemi oferują rozwiązania dla każdej potrzeby środowiskowej i kontekstu wyposażenia. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu stali nierdzewnej, mosiądzu i innych wysokiej jakości materiałów, włoska marka tworzy produkty o sprawdzonym w czasie wykonaniu i atrakcyjnym wzornictwie, które są również skuteczne pod względem izolacji termicznej i dyspersji. Marka Veneto oferuje szeroki wybór modeli okien. Zróżnicowany i stale aktualizowany katalog firmy obejmuje drzwi podnoszono-przesuwne, okna termoizolacyjne, okna drewniane, okna zewnętrzne, drzwi francuskie do nowoczesnych lub klasycznych mebli oraz okna do użytku domowego, biurowego i kontraktowego.

Kolekcja OS2 ma optymalną związek między przezroczystością szkła a solidnością profili, które wydają się jasne dla oka, wzmocnione metalami szlachetnymi. Znakomita kolekcja posiada bogate portfolio zrealizowanych projektów. Obejmuje kilka modeli wszechstronnych i funkcjonalnych okien i drzwi z termoizolacją, w których innowacja technologiczna procesu produkcyjnego opiera się na rzemieślniczej dbałości o szczegóły. Model OS2 75 wygrał Compasso d'Oro w 2018 r.

ØG® to jeden z nowszych produktów Secco Sistemi

to przesuwne okno podnoszono-przesuwne, które działa dzięki lewitacji magnetycznej. Dzięki patentowi Ironlev® okno o masie 1000 kg można łatwo otworzyć bez użycia mechanizmów elektrycznych. Estetycznie profile licują się z posadzką, tworząc niezwykle funkcjonalny produkt o minimalistycznym designie.

Drzwi, okna i okucia Secco Sistemi Na uwagę zasługuje różnorodność drzwi i akcesoriów Secco Sistemi. Ciągłe innowacje pozwalają marce promować się na różne sposoby, zgodnie z filozofią firmy polegającą na optymalizacji zużycia energii i ulepszaniu wzornictwa. Drzwi i okna metalowe lub metalowo-drewniane zapewniają maksymalną wydajność termiczną i akustyczną

są one dostępne do różnych zastosowań, takich jak drzwi przeciwpożarowe i systemy profili rurowych

Secco Sistemi produkuje wszelkiego rodzaju okucia do montażu i użytkowania okien oraz drzwi. Klamki marki – ze stali nierdzewnej, stali corten i mosiądzu – reprezentują najlepsze dostępne na rynku opcje jakościowe i uosabiają dbałość firmy o estetykę i wydajność produkcji Made in Italy, której firma sama jest rzecznikiem i przedstawicielem. Stale aktualizowane systemy fasadowe firmy są kolejnymi przykładami jej zaangażowania w innowacje – działalność, na którą firma przeznacza 10% swoich rocznych obrotów. Wykończenia Secco Sistemi to idealne połączenie wyglądu, niezawodności i wydajności, które pomagają zmaksymalizować komfort w każdej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek