SEBINO CHIUSURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

SEBINO CHIUSURE

Producent: Sebino Chiusure

Połączenie funkcjonalności i stylu, elegancji i bezpieczeństwa: to zobowiązanie firmy Sebino Chiusure, specjalizującej się w produkcji drewnianych drzwi przeciwpożarowych oraz dźwiękoszczelnych drzwi drewnianych o wysokim tłumieniu akustycznym. Wszystkie produkty są certyfikowane i zatwierdzone zgodnie z najnowszymi normami europejskimi, łącząc wymagania techniczne odporności ogniowej z najdoskonalszym estetycznym wykończeniem. Cała produkcja drzwi przeciwpożarowych i dźwiękoszczelnych Sebino Chiusure odbywa się we Włoszech, zgodnie z koncepcją Made in Italy. Wszystkie drzwi są testowane i certyfikowane zgodnie z normą EN 1634-1 w klasach EI 30, EI 45, EI 60 i EI 120 zgodnie z najsurowszymi normami europejskimi, a parametry akustyczne potwierdzone przez autoryzowane laboratorium 32db – 36db – 41db – 43db – 45db wg zgodnie z EN ISO 140/3 – EN ISO 717/1. Wszystkie akcesoria zainstalowane na drzwiach są homologowane i zatwierdzone do użytku w drzwiach przeciwpożarowych i środowiskach wrażliwych na ogień. Sebino Chiusure posiada również odpowiednie certyfikaty do działania na głównych rynkach zagranicznych, zwłaszcza Bliskiego Wschodu (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Arabia Saudyjska, Jordania), Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Chorwacji. Sebino Chiusure działa w systemie kontroli jakości zgodnie z normą EN ISO 9001 i kategorią OS6, klasa 3. Sebino Chiusure z powodzeniem uzyskał globalny certyfikat Forest Stewardship Council FSC®. Sebino Chiusure chwali obsługę klienta jako swoją mocną stronę, dzięki wsparciu oferowanemu przez dział techniczny, który pomaga i współpracuje z klientami w celu wspólnego znalezienia najlepszego technicznego, estetycznego i wygodnego rozwiązania, które odpowiada wszystkim potrzebom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek