SCULPTURES JEUX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

SCULPTURES JEUX

Producent: Sculptures Jeux

Sculptures Jeux zostało założone w 1973 roku z pomysłu francuskiego projektanta Bernarda Vuarnessona i jego żony Ariane, którzy chcieli ponownie odwiedzić wewnętrzne przestrzenie w zabawny sposób: stąd nabiera kształtu koncepcja „rzeźby jeux” (gry rzeźbiarskie). W 2011 roku przejęliśmy markę Sculptures Jeux Italia.

Szczególnie dbamy o szczegóły: od projektu, poprzez wybrane materiały i sposób ich obróbki, aż po wpływ na środowisko, łącząc formę i funkcja, zabawa i linie . Ubieramy nasze meble z innowacyjnym podejściem, czyniąc je wyjątkowymi z delikatną elegancją: zestawienie indywidualnej przestrzeni jest aktem głęboko twórczym.

Filozofia i polityka zrównoważona

Nasza filozofia, bardzo skoncentrowana na polityce zrównoważonego rozwoju, jest przetłumaczone na obiekt. Wybraliśmy system fotowoltaiczny, aby podtrzymać 70 procent naszej produkcji

wszyscy nasi dostawcy paneli i drewna litego posiadają certyfikat FSC

spalanie biomasy powstałej w procesach produkcyjnych zapewnia ogrzewanie naszych biur i miejsc pracy

jest już doskonale na dobrej drodze do nowych przepisów USA dotyczących najniższej emisji formaldehydu, dzięki czemu wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CARB typu 2 i EPA TSCA tytuł IV. Rzeźby Okazjonalne meble Jeux nie ograniczają się do pojedynczego pomieszczenia lub funkcji, ale wymyślają się na nowo i opierają się upływowi czasu: trwanie jest namacalnym znakiem zrównoważonego rozwoju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek