SCULPTURE GÉNÉRALE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SCULPTURE GÉNÉRALE

Producent: Sculpture Générale

Zlokalizowana we francuskiej Jurze i reprezentowana w Paryżu firma Sculpture Générale produkuje wysokiej klasy meble ogrodowe. Firma specjalizuje się w legendarnym i ponadczasowym standardzie mebli ogrodowych, zwanym Adirondack. Łącząc tradycję i współczesność, model MUSKOKA wymyślony przez Sculpture Générale, ponownie odwiedza Adirondack z przyjaznymi i otaczającymi krzywiznami, tworząc niezwykle wygodne siedzenie.

Muskoka jest dla wszystkich estetów, którzy lubią kontemplować krajobrazy, łatwo kojarząc ich morską lub górską atmosferę, ogrody, tarasy i baseny.

Całkowicie ręcznie wykonane w Jurze, każde siedzisko jest niepowtarzalne

jest numerowane, ostemplowane i udokumentowane jego historią

Fotelik wyposażony jest w pokrowiec ochronny na zimę i zdejmowane kółka ułatwiające przemieszczanie.

MUSKOKA wykonana jest z litego drewna robinii akacjowej (Robinia pseudoacacia)

odporne na gnicie i trwałe drewno

całkowicie nadaje się do użytku na zewnątrz, pod warunkiem częstego lub stałego nawilżania

drewno robinii akacjowej pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Jest to odpowiedzialne i zrównoważone rozwiązanie o takich samych parametrach jak drewno tropikalne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek