SCRIGNO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SCRIGNO

Producent: Scrigno

Szczęśliwy trend Scrigno rozpoczął się w 1989 roku, kiedy Giuseppe Berardi, właściciel stolarni, wynalazł przesuwne drzwi kieszeniowe. Do tego czasu drzwi przesuwne mocowane były do widocznych torów zewnętrznych, dzięki systemowi dopracowanemu przez Giuseppe Berardiego, wtapiają się w ściany, uwalniając przestrzeń i stając się niewidoczne. Dziś Scrigno jest spółką holdingową z biurami we Francji, Hiszpanii i Czechach i jest niekwestionowanym liderem w produkcji tylnych ram do drzwi i okien przesuwnych. Rama lady składa się z metalowego kontenera z wózkiem przesuwnym, który jest zintegrowany z murem. Certyfikowana jakość produktów, w 100% made in Italy, oraz ciągłe innowacje opracowywane w dziale Badań i Rozwoju są podstawą sukcesu firmy, dzięki której marka Scrigno stała się synonimem drzwi przesuwnych kieszeniowych. Oprócz tylnych ram wewnętrznych i zewnętrznych, Scrigno oferuje linię drzwi przesuwnych, zawiasowych i wysokowydajnych drzwi pancernych.

Dzięki stałemu dialogowi z projektantami i architektami oraz dbałości o wciąż nowe potrzeby rynku, Scrigno z powodzeniem realizuje swoją misję, którą od samego początku jest oferowanie doskonałych systemów otwierania drzwi, zdolnych do poprawy komfortu i jakości domu. Firma, która od 2008 roku jest częścią grupy Clessidra sgr, ma swoją siedzibę w Sant'Ermete, dzielnicy Santarcangelo di Romagna (Rimini).

Ramki na ladę Scrigno, systemy modułowe do ukrytych drzwi przesuwnych Katalog ramek jest zasadniczo podzielona na 2 linie plus linia zaprojektowana specjalnie dla przemysłu stoczniowego, Doortech. Ramy liczników Scrigno mają dożywotnią gwarancję na korozję, dzięki zastosowaniu Aluzinc, praktycznie niezniszczalnej ocynkowanej blachy aluminiowej. Dodatkowo system przesuwny objęty jest 20-letnią gwarancją na uszkodzenie zestawu wózka oraz anodowanej aluminiowej szyny. Kolekcja Scrigno Gold to linia przodków produktów Scrigno. Niektóre modele można dostosować i wyposażyć w akcesoria, takie jak trumna Slow Scrigno Slow i Slow Glass, która umożliwia powolne zamykanie drzwi. Scrigno Open umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi, a innowacyjny system izolacji akustycznej Acoustic Solution gwarantuje wysoki poziom komfortu.

Modułowy system tylnej ramy Scrigno Gold Base dla pojedynczych drzwi przesuwnych, przodek i niekwestionowana ikona w katalogu Scrigno to najprostszy, ale także najbardziej konfigurowalny model. Scrigno Gold Base Doppio składa się z systemu dwóch skrzynek szufladowych, które umożliwiają zniknięcie dwojga drzwi przesuwnych naprzeciw siebie. Scrigno Granluce umożliwia montaż drzwi przesuwnych do przepuszczania światła do 480 cm, dzięki szufladzie, w której znajdują się dwoje równoległych drzwi przesuwnych oraz system przesuwny do nakładania się i przeciągania drzwi. Z ewolucji Base i Granluce narodził się Remix, ekskluzywny patent Scrigno na instalację jednego pojemnika, o grubości zredukowanej do minimum, co pozwala na przesuwanie się na siebie i przeciąganie dwojga szklanych drzwi. Linia Gold Base obejmuje również ramki do drzwi ze specjalnymi zamknięciami, takie jak Applauso do drzwi składanych, Armonico do drzwi w kształcie litery „L”, Vario do drzwi o niskiej wysokości, Contatto do włazu do serwowania i Orbitale do drzwi przesuwnych z zakrzywionymi okiennicami.Kolekcja Essential, objęta wyłącznym patentem Scrigno, to linia rozwiązań przesuwnych i zawiasowych charakteryzujących się minimalistycznym nastrojem, w których wyeliminowano ościeża i ramki maskujące. Essential Scorrevole to podstawowa rama pomocnicza linii, dostępna w wersji pojedynczej lub podwójnej oraz w wersji Essential Pro, wyposażona w zestaw Scrigno Open do automatyzacji. Essential Dual, dostępny tylko w wersji z pojedynczą przesłoną do ścian murowanych, umożliwia umieszczenie dwojga chowanych szklanych drzwi, połączonych ze sobą systemem przeciągnij i upuść, w jednej skrzynce i umożliwia zakrycie podwójnego światła przejścia. Essential Trial, będący wynikiem ciągłych badań nad innowacjami, jest syntezą modeli Essential i Essential Dual i umożliwia przesuwanie trzech szklanych drzwi. produkowane corocznie ramy zewnętrzne, firma produkuje linię drzwi przesuwnych, drzwi skrzydłowych i drzwi pancernych. Linia Essential Battente to seria zlicowanych, ściennych drzwi skrzydłowych, wyposażonych w składane zawiasy, bez raków i ościeżnic, które idealnie wpasowują się w ściany. Wersja bez krzyżowania pozwala rozszerzyć wysokość drzwi na całą ścianę. Panele drzwi można malować, lakierować lub pokrywać tapetą, nawet z różnymi wykończeniami z każdej strony.

Model Essential Battente Vetro Mirr wyposażony jest w szklaną patelnię o grubości 5 cm, dostępną w różnych wykończeniach: przezroczystym, kwaśnym, szarym dymnym, przezroczystym, wędzony refleks i malowany w stylu retro. Model ten oferuje poszukiwane rozwiązania o silnym wpływie estetycznym, które mogą uatrakcyjnić każde otoczenie.

Kolekcja drzwi Comfort dostępna jest w wersji Prima, z drzwiami gładkimi, oraz Sound, ozdobionej dwoma poziomymi wstawkami ze stali satynowanej. Dostępne w wykończeniu białym, białym palisandrze, białym żyłkowanym, dębowym i antracytowym. Kolekcja drzwi Trésor, dostępna w wersji Pure gładkiej i Linea z dwoma poziomymi frezowanymi liniami, oferuje duże możliwości personalizacji, poprzez całą gamę kolorów RAL. Zarówno Comfort, jak i Trésor dostosowują się do wszystkich ramek Scrigno z gamy Gold i Essential, są dostępne w modelach przesuwnych i na zawiasach oraz mogą być wyposażone w szeroki wybór klamek i zamków.

Pomiędzy drzwiami opancerzonymi a drzwiami przednimi, w Oprócz klasycznych linii Marostica i Miramare oraz nowoczesnych linii Aragona, Sismondo i Estense, żeby wymienić tylko kilka, wyróżniają się drzwi pancerne Windsor, zaprezentowane w 2020 roku. Odważny i oryginalny Windsor otwierany jest systemem zlicowanych skrzydeł i charakteryzuje się wysokimi parametrami termoakustycznymi i bezpieczeństwa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek