SCOLARO PARASOL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SCOLARO PARASOL

Producent: Scolaro Parasol

Firma Scolaro powstała 40 lat temu i produkowała rzemieślnicze drewniane parasole. Nasza szeroka gama artykułów jest analizowana dla Kontraktu, mebli ogrodowych i branży promocyjnej.

Wśród nich znajdują się drewniane i aluminiowe parasole z centralnym słupem, bocznym słupkiem i teleskopową ramą.

Poszukiwanie ulepszeń

Polityką naszej firmy jest ciągłe poszukiwanie do zadowolenia klienta i pozwala teraz na eksport naszych produktów do ponad 70 krajów. Doświadczenie i umiejętności manipulacyjne dodawane z biegiem lat coraz to więcej technologii w celu poprawy standardu jakości i prosty produkt opracowany w celu ochrony przed słońcem stał się eleganckim narzędziem do personalizacji inteligentnego wyposażenia.

Wzornictwo, nowe rozwiązania techniczne i połączenie najlepsze materiały, wyznaczają ewolucję i zastosowanie parasola, gwarantowane przez całkowicie włoski proces produkcji.

Uczeń: wyprodukowano we Włoszech

Nasze produkty są projektowane, opracowywane i produkowane w całości w naszej firmie z siedzibą we Włoszech. Szczególna dbałość o wykończenie i kontrola jakości są integralną częścią naszej polityki.

Dzięki zastosowanym materiałom i wyposażeniu technicznemu nasze wyroby są mocne i nadają się do ciężkiego i profesjonalnego zatrudnienia.

Zastosowanie wodoodpornych tkanin akrylowych, impregnowanego drewna , stal i aluminium zapewniają długą żywotność.

Schoolboy: współpraca

Szczególna dbałość o łatwą konserwację i dostępność części zamiennych jest gwarantowana w czasie. Do osiągnięcia tych wyników zawsze współpracowała firma Ombrellificio D'Incà, która nadal zajmuje się produkcją pokrowców na parasole.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek