SCIROCCO H

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

SCIROCCO H

Producent: Scirocco H

Scirocco H od ponad trzydziestu lat projektuje i produkuje grzejniki do domu oraz podgrzewacze do ręczników do łazienki. Firma została założona, aby skuteczniej reagować na nowe style życia, interpretując wysoce techniczny i wymagający sektor, wprowadzając oryginalną rzemieślniczą wrażliwość. Wszystko zaczęło się w 1989 roku w prowincji Modena, gdzie Maria Pia Bertona postanowiła zapuścić się w świat grzejników dekoracyjnych, aby założyć firmę, która stała się Scirocco H, jedną z pierwszych we Włoszech produkującą podgrzewacze do ręczników. Przez lata marka połączyła technikę, estetykę, inżynierię i design. W 1999 roku firma przeniosła się do Gattico w prowincji Novara, najważniejszego obszaru produkcji kranów i zaworów we Włoszech. W 2013 roku syn założyciela, inżynier Filippo Arbellia i jego partnerka Sabrina Mora przejęli zarządzanie firmą, nadając jej nowy odcisk w designie poprzez stałą i owocną współpracę z renomowanymi włoskimi projektantami. Produkty Scirocco H to już nie tylko elementy grzejne, ale autentyczne elementy designerskie i elementy wyposażenia łączące funkcję, technologię i estetykę. Firma wyróżnia się badaniami, starannością i rzemiosłem, aby uzyskać jakość estetyczną, techniczną i funkcjonalną, dzięki czemu każdy produkt idealnie pasuje do każdego kontekstu.

Scirocco, grzejniki dekoracyjne i podgrzewacze do ręczników Scirocco H obejmuje potrzebę estetycznych i funkcjonalnych innowacji w rynku ogrzewania domowego, ze szczególnym uwzględnieniem wyposażenia łazienek i wyposażenia łazienek. Przez lata firma poświęciła badania na projektowanie, materiały i technologie ożywiające systemy grzewcze Scirocco H. Te kolekcje produktów funkcjonalnych i estetycznych przekształcają grzejnik w element łączący wydajność z wyrafinowanym designem. Każda kolekcja ma swój indywidualny charakter: Kolekcja Design jest dopracowana. Ruch Art Nouveau inspiruje kolekcję Style & Soul kreacjami rzemieślników/artystów, których mistrzostwo jest źródłem wysokiej jakości przedmiotów. Grzejniki Scirocco nadają się do każdego kontekstu i stawiają na prostotę wzornictwa. Ręczniki Scirocco – ewolucja klasycznego grzejnika łazienkowego – to znak rozpoznawczy firmy. Living the Gold to ekskluzywna linia grzejników i ręczników - w szerokiej gamie materiałów i podwyższonej dbałości o szczegóły - które spełniają wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Rewolucja grzejników dekoracyjnych Absolutną nowością, którą wprowadził Scirocco H jest połączenie funkcjonalnej doskonałości i wzornictwa produktu. Podgrzewacz do ręczników Snake ma kultową, wężową sylwetkę. Winter to mosiężny podgrzewacz do ręczników, wyjątkowy ze względu na nienaganną estetykę i wyrafinowane, bezszwowe połączenia między słupkami a rurami. Cegła to kolorowa cegła, którą można łączyć z innymi elementami, tworząc liczne konfiguracje. New Dress to element grzejny o wyglądzie przypominającym kameleona. Donut i wersja przenośna Donut BAG to doskonałe geometrie inspirowane słynnym amerykańskim wypiekiem. Na szczególną uwagę zasługuje Tiffany

ten historyczny produkt Scirocco H jest jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku. Grzejnik, w całości z żeliwa, z dużymi mosiężnymi zaworami, stał się w 2018 roku symbolem kategorii produktów Style & Soul.

Scirocco H nadal oferuje produkty najwyższej jakości, które tworzą atmosferę ciepła i dobrego samopoczucia, docierając do ludzi”. sfer emocjonalnych. Badania i rozwój mają fundamentalne znaczenie dla obiektów i wyposażenia firmy, podczas gdy dział stylu i inżynierii stale bada nowe projekty, różne materiały i innowacyjną technologię. Celem firmy jest utrzymanie technicznej, wyrazistej i funkcjonalnej doskonałości, która zawsze wyróżniała Scirocco H. Surowce i zestawienia kolorystyczne sprawiają, że każdy grzejnik jest wyjątkowy. Stal, żeliwo, mosiądz, aluminium i szkło tworzą harmonię emocjonalnych form, z niewątpliwym wyróżnieniem wzorniczym.

Pobierz Scirocco H online w Maximus DesignScirocco H grzejniki i podgrzewacze do ręczników są dostępne w sprzedaży online w sklepie Maximus Design. Wybierz swój ulubiony model!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek