SCIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

SCIC

Producent: Scic

Od 1948 roku SCIC wchodzi do serca włoskich domów ze swoimi kuchniami o nowoczesnym i awangardowym designie. W 1963 Renzo Fornari postanawia przekształcić rodzinną firmę w fabrykę produkującą eleganckie i zaawansowane technologicznie kuchnie. Prowadzi to do SCIC, akronimu Super Cucine Italiane Componili (co oznacza Super Fitted Italian Kitchen), niestandardowego zapisu „szykownego” francuskiego słowa, ale o uniwersalnym zastosowaniu. Franco Maria Ricci, początkujący grafik, interpretuje ideę dopasowania budując w nr. 6 równobocznych trójkątów tworzy sześciokąt, który jest jednocześnie geometrią kwiatu. Ta marka nadal jest symbolem SCIC.

#MadeinItaly Siedziba firmy znajduje się w Emilia Romagna usłyszeć. Produkcja SCIC jest w całości zlokalizowana w krainie wielkich tradycji i włoskich doskonałości, przeznaczonej na rynki włoskie i światowe.

Obecnie Scic produkuje swoje wyroby przy użyciu najnowocześniejszych technologii i maszyn, zwracając uwagę zarówno na konsumpcję, jak i bezpieczeństwo swoich pracowników. W grę wchodzi dodatkowa ostrożność przy doborze materiałów i śledzeniu ich całego cyklu produkcyjnego, aż do gospodarowania odpadami. Rzeczywiście, to głęboka wiedza na temat technik i materiałów posiadanych przez pracowników Scic pozwoliła firmie utrzymać produkt wysokiej jakości, jednocześnie jak najbardziej zbliżony do tego, co było wytwarzane w ich małym warsztacie rzemieślniczym w ciągu ostatniego stulecia.

# ScicGREEN Dzięki innowacyjnemu pokryciu 70 000 m2 paneli słonecznych produkcja SCIC jest w całości zasilana energią słoneczną, co daje roczne oszczędności 3 000 000 kg dwutlenku węgla. SCIC produkuje meble o ściśle niskiej zawartości formaldehydu, z pełnym poszanowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zasad ochrony środowiska. Jakość, niezawodność i szacunek dla środowiska to podstawowe wartości dla marki mebli Parmesan.

#FendiCucine Od 2018 roku współpraca Fendi Roma i SCIC zacieśnia się wraz z wprowadzeniem FENDI Cucine. Luksusowe meble do kuchni marki Fendi charakteryzują się unikalny, specjalny projekt, który podkreśla „sztukę życia” poprzez poświęcenie szczególnej dbałości o szczegóły i szlachetność materiału. Związek między modą a designem, w którym rzemieślnicze know-how fabryki parmisan zostaje ponownie wynalezione w innowacyjnym i współczesnym kluczu, aby stworzyć wyjątkowe i ekskluzywne elementy o ważnym zdefiniowanym włoskim wpływie. Ta współpraca wygląda na SCIC jako oficjalnego producenta i dystrybutora FENDI Cucine.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek