SCALDAQUORE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

SCALDAQUORE

Producent: Scaldaquore

Scaldaquore, marka Erremoda, to firma z siedzibą w Pordenone, która produkuje panele promiennikowe z technologią podczerwieni i minimalistycznym designem. Elastyczne, wszechstronne, wydajne i wyposażone w inteligentny termostat, ogrzewają każdy rodzaj środowiska równomiernie i przy niskim zużyciu energii. Wybór nazwy Scaldaquore został dokonany, aby spróbować przywrócić bliski związek człowieka z paleniskiem: na rynku, który w ostatnich latach spychał systemy grzewcze na peryferyjne obszary domów, starając się jak najbardziej ukryć je przed wzrokiem, Scaldaquore chce natychmiast zdystansować się od tej koncepcji, aby zamiast tego podkreślić ludzką stronę projektu i natychmiast zaprezentować się jako rozwiązanie zdolne do harmonijnej integracji z domem.

Zasady środowiskowe Scaldaquore Grecka zasada Kalòs Kai Aghatos, „piękna i dobre” to podstawa filozofii Scaldaquore, zaprojektowanej, aby dbać o planetę, dzięki inteligentnemu termostatowi i nieodłącznym właściwościom paneli promiennikowych, zbudowanych tak, aby nie zanieczyszczały i nie emitowały ani gazu, ani innych toksycznych substancji. Opakowanie projektowane jest również ze szczególną dbałością o środowisko, poprzez grafikę zaprojektowaną tak, aby zużywać mało atramentu i minimalizować użycie klejów klejących. Łańcuch dostaw jest zoptymalizowany pod każdym względem w celu spełnienia wysokich standardów, od opakowań całkowicie wolnych od plastiku po wybór kurierów z precyzyjną polityką niskiej emisji. Produkt o zielonym powołaniu musi być zaprojektowany tak, aby służył przez długi czas, dlatego dbałość o jakość materiałów zawsze była jednym z głównych priorytetów. Korpus i obudowa termostatu są odporne na wstrząsy, a wsporniki są zbudowane tak, aby wytrzymać obciążenia znacznie przekraczające ciężar paneli. Scaldaquore można również dostosować, aby lepiej zintegrować się z każdym środowiskiem: możesz uczynić swój panel wyjątkowym, wybierając ręcznie malowaną wersję, stworzoną przez artystę bezpośrednio na ceramice lub poprzez przesłanie wysokiej jakości obrazu.

Rewolucja grzewcza Scaldaquore Scaldaquore chce skonsolidować wykorzystanie technologii podczerwieni na rynku włoskim w celu zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza generowanego przez ogrzewanie budynków mieszkalnych. Technologia, która nie tylko jest korzystna dla środowiska, ale radykalnie poprawia doznania ludzi w domach i biurach. Ogrzewanie Scaldaquore zużywa mniej i działa lepiej: nie ogrzewa powietrza, nie ma spalania, umebluje dom. Technologiczne, eleganckie palenisko, uważne na planetę i gotowe, by stać się bohaterem domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek