SCAB DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 190 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 190 elementów

SCAB DESIGN

Producent: Scab Design

S•CAB to historyczny Made-in-Italy producent wysokiej jakości mebli do wnętrz i ogrodów. Założona w 1957 roku firma zawsze wyróżniała się doskonałymi produktami i dbałością o szczegóły, oferując nowoczesne, funkcjonalne meble do codziennego życia. Dziś S•CAB szczyci się długą tradycją zdefiniowaną przez skrupulatne poszukiwanie perfekcji w surowcach, za co otrzymała znak towarowy Makrolon® by Bayer, dziś Covestro made with Makrolon®. Wysokiej jakości, wyrafinowany styl mebli wewnętrznych i zewnętrznych S•CAB dla rynków mieszkaniowych i kontraktowych obejmuje unikalne kolekcje eleganckich stołów, krzeseł i akcesoriów meblowych o czystych i podstawowych liniach. Dzięki połączeniu estetyki i funkcjonalności pasującej do każdego kontekstu, meble te doskonale sprawdzają się w przestrzeniach publicznych, restauracjach, salonach wystawowych, hotelach, klubach i modnych miejscach. S•CAB angażuje się w ciągłe badania nad ekologicznymi, w 100% nadającymi się do recyklingu, przyjaznymi dla środowiska materiałami.

100% Made in Italy Krzesła, taborety, stoły i leżaki S•CAB Od momentu powstania firma S•CAB produkuje wyłącznie we Włoszech , z trzema fabrykami na północy. Firma zawsze szukała innowacyjnych rozwiązań, wyprzedzając czasy, aby osiągnąć wysokiej jakości wyniki. S•CAB tworzy produkty, które są estetycznie efektowne i praktycznie funkcjonalne do codziennego życia, z duchem rzemieślniczym stosowanym na dużą skalę. S•CAB oferuje krzesła i stołki odpowiednie do wszelkich potrzeb i zaprojektowane do dowolnego kontekstu, od domu po biuro, restauracje, sale konferencyjne i przestrzenie publiczne. Krzesła S•CAB są wszechstronne, pozwalając ludziom na wykorzystanie ich przestrzeni aż po rękojeść. Konkretnym dowodem tego podejścia jest linia Lady B, której krzesła z podłokietnikami, dostępne w tkaninie i technopolimerze, nadają się do użytku domowego i biurowego. Otaczająca Natural Lady B łączy wygodę i design, aby nadać najbardziej wyrafinowanym przestrzeniom osobowość i kolor.

Krzesło Lisa jest również nowością w S•CAB. Jej projektant, Marcello Ziliani, czerpał inspirację z elegancji i stylu lat 50. i 60. XX wieku. Dzięki szerokiej gamie materiałów i wykończeń Lisa nadaje się do różnych zastosowań, od wyrafinowanych i wyrafinowanych salonów po salony i sale konferencyjne - podobnie jak FINN, ponownie autorstwa Marcello Ziliani, również nowy w 2020 roku. Lisa Filò i Lisa Club to S• Wzory CAB na zewnątrz dostępne w różnych wariantach strukturalnych i chromatycznych, których charakterystyczne sploty wzbogacają każdą przestrzeń. Do asortymentu firmy dołączyła również nowa kolekcja SI-SI autorstwa Meneghello Paolelli Associati. Wśród innych wydań 2020, linia GO GREEN obejmuje krzesła z tworzywa sztucznego uzyskanego z regeneracji produktów, które osiągnęły kres swojej żywotności oraz z certyfikowanych odpadów pochodzących z recyklingu, uzyskanych dzięki wykorzystaniu energii ze źródeł odnawialnych. Ten cnotliwy proces gwarantuje, że żaden nowy plastik nie zostanie wprowadzony do środowiska, odzyskując potencjalnie zanieczyszczające odpady. Pierwsze modele GO GREEN to technopolimer Lisa, Lady B, Ginevra i Sai. S•CAB oferuje również szeroką gamę stołków w różnych kształtach i kolorach, z których najnowszym jest Trick autorstwa Meneghello Paolelli Associati.

Stoły i leżaki S•CAB: wyrafinowane wzornictwo do wnętrz i na zewnątrz Firma S•CAB produkuje stoły i stoliki kawowe dla do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Różnią się formą, materiałami i funkcją, od małych stołów na sankach po stoły ogrodowe, rozkładane stoły do wnętrz lub ogrodów oraz stoły do jadalni. Studio projektowe Radice & Orlandini stworzyło nowy system stolików i akcesoriów Tripé, idealny do użytku domowego i kontraktowego. Stalowa podstawa z łącznikiem z odlewanego ciśnieniowo aluminium nie jest tradycyjnym pojedynczym blokiem, ale składa się z wielu elementów, które można różnicować i wymieniać. Leżaki zewnętrzne S•CAB można ustawiać w stos, rozkładać i są funkcjonalne. Leżak przy basenie Vela od Gianluca Pasotti ma lekką strukturę i oddychającą tkaninę, zaprojektowaną tak, aby wytrzymać próbę czasu.

S-CAB e-commerce na Maximus DesignS-CAB ma ponad 200 artykułów do sprzedaży w sklepie Maximus Design: krzesła , hokery, stoły i stoliki kawowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i kontraktowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek