SBS SILENCE BUSINESS SOLUTIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

SBS SILENCE BUSINESS SOLUTIONS

Producent: SBS Silence Business Solutions

Od 2014 roku firma SBS jako jedna z pierwszych zaprojektowała i wyprodukowała połączone i poufne panele akustyczne, oferujące możliwość izolowania lub wspólnej pracy bez przeszkadzania kolegom w biurze. SBS to przede wszystkim zespół entuzjastów i know-how oparty na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych w zakresie akustyki, jakości produktów i usług. Koncentrujemy się na wydajności naszych produktów w zakresie akustyki, wymiany powietrza, kontroli temperatury, oświetlenia, materiałów i ergonomii. Mając ponad 7000 produktów dostarczanych na całym świecie do ponad 400 klientów, takich jak Google, Accenture i Axa, pracujemy nad nową generacją tych połączonych urządzeń, które umożliwią nam wykonywanie wielu specyficznych funkcji, takich jak e-learning, outsourcing, zasilanie drzemki. Konkretnie dążymy do poprawy jakości życia w pracy. Miłej pracy!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek