SAPIENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SAPIENS

Producent: Sapiens

Sapiens to inteligentny pojemnik, skrzynia skarbów, w której głęboka wiedza o innowacyjnych materiałach łączy się z wyrafinowanym i ekskluzywnym smakiem, gdzie ewolucja produktów staje się rewolucją. To naczelna zasada Sapiens, firmy zrodzonej z dwudziestoletniego doświadczenia w sektorze wykończenia wnętrz i na zewnątrz, w obszarach, w których wartość estetyki wywyższa wartość techniczną każdej aplikacji, mającej na celu wzbogacenie ekskluzywnych projektów.

W tej działalności Dużą uwagę zwraca się na znaczenie surowca drzewnego, którego włókna są umiejętnie kształtowane przez substancje takie jak ogień, temperatura i woda. Naturalny element jest zatem wspólnym wątkiem, który prowadzi i ukierunkowuje nasze wybory, mające na celu staranny dobór produktów o wartości dodanej pod względem wzorniczym i badawczym.

Dopracowany i specyficzny materiał może zadecydować o projekcie, nadając mu charakteru do pracy w ogóle

Sapiens włączyła do swojej kolekcji zaawansowane i rewolucyjne produkty, aby zaoferować projektantom nowe pomysły twórcze i technologiczne z poszanowaniem tradycji i materii.

NASZE PRODUKTY

Nasze trzy kolekcje wyróżniają się wyjątkowością również dzięki zastosowanie trzech rodzajów zabiegów, które czynią produkty Sapiens innowacyjnymi i rewolucyjnymi.

W zabiegu Fireskin, widocznym w kolekcji Ardes, następuje spalenie powierzchni drewna i uzyskanie większej trwałości materiału.

Linię Thermo wyróżnia Obróbka termiczna-THW, której sekret tkwi w zmianie właściwości fizykochemicznych popiołu pod wpływem wysokiej temperatury, nadając mu odporność i trwałość klasy 1.

Na koniec z Acc Kolekcja oya®, dzięki procesowi acetylacji, pory drewna ulegają modyfikacji i przekształceniu, dzięki czemu uzyskuje się z bakterii nienasiąkliwy i niepodważalny materiał również w 1 klasie trwałości.

Produkty Sapiens wyróżniają się innowacją technologiczną i dbałością o zrównoważony rozwój, tworząc idealne połączenie natury i technologii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek