SANWACOMPANY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

SANWACOMPANY

Producent: Sanwacompany

Sanwa Company to japońska marka z siedzibą w Osace, która od ponad 40 lat działa w branży wyposażenia wnętrz. Dzięki eleganckiemu, rynkowemu stylowi i wysokiej jakości wzornictwu, Sanwa koncentruje się na rozwoju i produkcji mebli kuchennych i łazienkowych. Firma działa również w sektorze powłok i wykończeń, a także w segmencie automatyki domowej ze skrzynkami pocztowymi zintegrowanymi z interkomem. Minimalistyczny styl, harmonijne linie i zaawansowana technologia charakteryzują produkty Sanwa, które również odzwierciedlają tradycyjną japońską estetykę. Produkty Sanwa są eleganckie i powściągliwe, zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i wyróżniających się wnętrzach o wyraźnie szykownym smaku i bez formalnego nadmiaru.

Skupując się na zaangażowanych miłośnikach dobrego designu, firma Sanwa oferuje również swoją ofertę komercyjną jako doskonały stosunek jakości do ceny. Marka azjatycka wdrożyła nowe sieci sprzedaży, które przyspieszają czas zakupów i obniżają koszty zarządzania. Dystrybucja jej produktów w handlu elektronicznym stanowi nową granicę dla firmy, która na nowo zdefiniowała swoją strukturę handlową, ułatwiając dostęp do swoich produktów entuzjastom na całym świecie. Jednocześnie firma kontynuuje wprowadzanie innowacji, które w ostatnich latach przyniosły jej prestiżowe międzynarodowe nagrody, w tym 2015 iF Design Awards za umywalkę Spinning i system skrzynek pocztowych Opole

oraz wyróżnienie na the 2016 German Design Awards dla umywalki Spinning.

Meble łazienkowe według Sanwa Company Obszerny i różnorodny katalog łazienkowy Sanwa Company obejmuje armaturę sanitarną, umywalki, meble do umywalek i akcesoria, które są zgodne z filozofią i stylem firmy. Każda linia produktów w każdej kolekcji jest elegancko innowacyjna.

Akcesoria łazienkowe firmy Sanwa wykonane są z różnych materiałów – syntetycznego lub kompozytowego marmuru i kamienia akrylowego – co gwarantuje wiele możliwości dostosowania do różnych kontekstów. Wybór mebli i wyrobów sanitarnych jest szeroki, nawet pod względem koloru i stylu. Produkty marki charakteryzują się wszechstronnością formalną i stylistyczną, dzięki czemu nadają się do użytku domowego i kontraktowego, w łazienkach do działalności komercyjnej i obiektach hotelowych.

Kolekcje firmy Sanwa charakteryzują się sugestywnym designem, eksperymentującym z minimalistycznymi dodatkami, które wykraczają poza ramy klasyczne schematy mebli łazienkowych. Marka kontynuuje tradycję głęboko zakorzenioną w kulturze japońskiej, realizując podejście podyktowane niemal świętą dbałością o wymiar domowy, który materializuje się w rzeźbiarskich meblach i doskonałym wykonaniu.

Przestrzeń kuchenna, meble i dodatki: Sanwa do wnętrz i na zewnątrzKuchnie Sanwa są wyrafinowane, zaprojektowane w celu ulepszenia i uczynienia przestrzeni domowej lub kontraktowej, a także przestrzeni zewnętrznych, jeszcze bardziej wydajnymi. Kuchnie podwieszane lub montowane na podłodze, instalowane centralnie lub wzdłuż ściany, są dostępne w różnych kolorach i materiałach, odpowiadając na każdą funkcjonalną potrzebę optymalizacji dowolnej przestrzeni. Kilka dodatków kuchennych i linii mebli obejmuje rozwiązania podtynkowe lub modułowe, aby zapewnić maksymalną elastyczność, a także wyspy, mini-kuchnie i kuchnie samonośne, gotowe do wzbogacenia każdego ustawienia.

Wraz z produktami kuchennymi i powiązanymi akcesoriami i wyposażeniem, Firma Sanwa opracowuje również produkty do użytku na zewnątrz, takie jak grille i kuchnie na świeżym powietrzu, oferując funkcjonalne produkty o wyjątkowym efekcie wizualnym.

Sanwa Company do sprzedaży online na Maximus Design Wybierz minimalistyczny japoński design. Kup wyjątkowe produkty firmy Sanwa w sklepie internetowym Maximus Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek