SANDALYECI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

SANDALYECI

Producent: Sandalyeci

Produkując wysokiej jakości meble na rynek mebli kontraktowych, Sandalyeci obsługuje globalne sieci hotelarskie od ponad 20 lat. Sandalyeci, której centralnym punktem jest pasja tworzenia innowacyjnych, uniwersalnych i wygodnych projektów, oferuje estetyczne i trwałe formy kreacji, łącząc tradycyjne techniki rzemieślnicze z zaawansowanymi technologicznie procesami produkcyjnymi. Głównym źródłem tej motywacji jest sprostanie nowym wymaganiom w zakresie dostosowywania i odwoływania się do różnych gustów, bez poświęcania trwałości i ergonomii. Utwardzając własne portfolio drewna i stosując najsurowsze normy wytrzymałościowe, Sandalyeci produkuje nie tylko krzesła, stoły, kabiny i elementy uzupełniające z litego drewna, ale także metalowe zestawy do siedzenia, a także w pełni konfigurowalne oferty produktów.

Produkcja niestandardowa Sandalyeci Z siedzibą w mieście portowym z Izmiru w Turcji Sandalyeci prowadzi produkcję w zakładzie o powierzchni 25 tysięcy metrów kwadratowych (270 000 stóp kwadratowych), ze szczególnym uwzględnieniem litego drewna bukowego i innych gatunków litego drewna. Dzięki rozbudowanym liniom produktów i pełnej ofercie dostosowywania, Sandalyeci stała się punktem kompleksowej obsługi, oferującym kreatywne rozwiązania meblowe w ramach jednego holistycznego podejścia. Koncentrując się na współpracy z projektantami i partnerstwie z właścicielami projektów, zespół projektowy Sandalyeci ma na celu wygenerowanie specjalnego doświadczenia podczas produkcji, gdzie każdy projekt jest postrzegany jako klucz do konkretnego problemu projektowego. Działając na całym świecie w 22 oddziałach w ponad 30 krajach, oferując ergonomię, komfort i trwałość, jest to istotny element holistycznego podejścia Sandalyeci, łączącego najwyższą jakość materiałów i znakomite rzemiosło. Jako marka, Sandalyeci zachowuje swoje zróżnicowanie dzięki niestandardowym ofertom i utrzymaniu szerokiej gamy wewnętrznych opcji tkanin i skór, a także możliwości pracy z COM i COL.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek