SANCAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 234 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 234 elementów

SANCAL

Producent: Sancal

Od 1973 Sancal jest firmą we wszystkich znaczeniach tego słowa: w swojej wyobraźni, kreacji, rozwoju, innowacjach, produkcji i wysokiej jakości usług.

Wszystko jest produkowane w Hiszpanii przez duży zespół 70 specjalistów w zakresie projektowania, rzemiosła, przemysłu produkcja i zarządzanie projektami.

Niemniej jednak, kiedy myślimy o firmie Sancal, nasuwa się na myśl słowo projekt, bo to przedsiębiorstwo to znacznie więcej niż zwykła firma. Korzyści ekonomiczne to cel każdej firmy z długofalową wizją. Niemniej jednak rozwój bajecznego potencjału twórczego – przemiany codzienności

przekraczanie granic habitatu poprzez projektowanie – jest również istotnym celem Sancal.

Projekt Sancal utrzymuje ciągły przepływ pomysłów i dlatego jest niedokończony projekt, który zachowuje iluzję i nonkonformistyczny etos pierwszego dnia

który jako firma znajoma pragnie przedłużenia swojej tożsamości w czasie. Mimo wszystkich naszych osiągnięć mamy wrażenie, że wszystko jest do zrobienia.

Nasze podejście: Granice pomiędzy różnymi scenariuszami siedliskowymi są mniej zdefiniowane, z przestrzeniami zamienionymi na obszary przepływu ludzkości o różnych potrzebach: biura, w których ćwiczymy pilates , restauracje, w których piszemy maile, kawiarnie, w których ucinamy sobie drzemkę, biblioteki, w których oglądamy filmy, poczekalnie, w których karmimy dzieci, kuchnie, w których rozmawiamy, salony, w których się uczymy, sypialnie, w których gramy w gry wideo…

Praca i miejsca wypoczynku są zbliżone do domu i odwrotnie, w taki sposób, że nasze życie płynie przez przestrzenie wielofunkcyjne, które dzielimy z innymi ludźmi.

Po długiej trajektorii w realizacji projektów pojawiła się potrzeba tworzenia produktów z wytrzymałością wymagane od mebli do użytku zbiorowego, przy jednoczesnym zachowaniu starannego uwzględnienia kształtów, emocji i estetyki Sancal.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek