SALICE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SALICE

Producent: Salice

Salice zaczęła produkować okucia w latach 50. i szybko stała się pionierską firmą, która potrafiła wprowadzać innowacje w systemach otwierania drzwi. W 1957 roku marka Lombard złożyła pierwszy na świecie patent na niewidoczny samozamykający się zawias, oficjalnie umacniając swoją pozycję prekursora w branży. W całej swojej historii marka prowadziła stałą działalność badawczo-rozwojową, dziś posiadając około 600 patentów pomiędzy zawiasami a systemami otwierania drzwi. Umiejętności techniczne i sprawdzoną niezawodność Salice potwierdzają uzyskane w 1993 roku certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz nabyty w 1998 roku System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Szczególnie ten ostatni certyfikat świadczy o szczególnym ukierunkowaniu firmy na procesy produkcyjne. przeprowadzone zgodnie z przepisami ochrony środowiska. Katalog Salice proponuje szeroką gamę rozwiązań w branży meblarskiej. Systemy zamykania i otwierania szaf, zawiasy, prowadnice szuflad, wysuwane półki i amortyzatory ewoluują nieustannie, zgodnie z wizją firmy, która łączy tradycję i postęp.

Salicja: zawiasy, prowadnice, drzwi i szuflady do mebliZawiasy meblowe to włoski podstawową działalność marki. Relentless R&D pozwoliło marce opracować serię wysoce niezawodnych i wydajnych technologii odpornych na próbę czasu. Zawiasy Salice wyposażone są w system zwalniania i regulacji, który można dostosować do konkretnych potrzeb. Technologia Silentia+ zapewnia hermetyczne zamykanie drzwi w każdych warunkach środowiskowych i na każdej powierzchni.

Salice zaproponowała wiele innowacji w zakresie wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych, takich jak butelki, noże i półki, dzięki czemu powstają estetyczne, przyjazne dla środowiska produkty. Drzwi harmonijkowe Salice zapewniają optymalne zarządzanie systemami otwierania w każdym domu lub biurze. Linia Excessories to seria amortyzatorów i akcesoriów do garderoby o dowolnym rozmiarze, formie i składzie, zaprojektowanych z myślą o codziennym komforcie i praktyczności. Szeroka gama systemów podnoszących i przesuwnych, oprócz ich znaczącej funkcji amortyzującej, maksymalizuje przestrzeń domową poprzez eliminację tłoków, kabli lub innego kłopotliwego sprzętu. Produkcja obejmuje szeroką gamę prowadnic i szuflad, które są ukryte lub wykorzystują klipsy na piny do systemów przechowywania i wysuwanych półek.

Od pierwszego patentu na niewidoczny zawias do współczesności: historia SaliceSalice powstała w Cantù w 1926 roku, kiedy jej założyciel Arturo Salice postanowił otworzyć sklep z narzędziami. Pod koniec lat pięćdziesiątych firma zmieniła kierunek. W nowej fabryce Arturo uruchomił własną linię okuć meblowych iw 1957 roku zgłosił pierwszy na świecie patent na niewidoczny samozamykający się zawias. Wynalazek otworzył przed marką Salice nowe i znaczące możliwości rynkowe, pozwalając w krótkim czasie osiągnąć pozycję lidera branży w kraju i za granicą. W międzyczasie do firmy weszli również synowie Arturo, Giorgio i Luciano, obecnie spółka akcyjna o nazwie Arturo Salice SpA. Firma pojawiła się na arenie międzynarodowej, a w 1971 r. otworzyła swoje pierwsze oddziały w Neckarwestheim (Niemcy) i Antibes (Francja). ). W 1975 roku oficjalna siedziba została przeniesiona z Cantù do Novedrate, również w rejonie Como. Operacja zlokalizowana była na rozległym terenie 240 000 m2 zieleni, podczas gdy fabryka zajmuje 60 000 m2. Jednocześnie firma posunęła się jeszcze dalej w kierunku internacjonalizacji, tworząc nowe oddziały na całym świecie. W latach 80. i 90. Salice otworzyła nowe biura w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Marka jest również obecna w Azji z biurami w Hongkongu i Szanghaju od 2015 roku. Począwszy od 2000 roku Salice rozszerzyła swoją działalność handlową i produkcyjną, przejmując ADAR SpA (dziś Salice GUIDE SpA specjalizującą się w produkcji metalowych prowadnic i szuflad) oraz, w 2010 roku BORTOLUZZI SISTEMI SpA, producent systemów przesuwnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek