SAINT-GOBAIN GLASS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

SAINT-GOBAIN GLASS

Producent: Saint-Gobain Glass

Saint-Gobain Glass oferuje innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania szklane do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i miejsc pracy, które wymagają komfortu, wydajności i bezpieczeństwa. Firma z siedzibą w Pizie, założona w 1889 roku, ma długą historię w branży szkła płaskiego. W ciągu swojej wieloletniej działalności firma głęboko zakorzeniła się w regionie, aby stać się fundamentalnym wkładem w lokalną i krajową gospodarkę. Saint-Gobain Glass zobowiązuje się służyć i wspierać wszystkie osoby zaangażowane w renowacje i nowe projekty budowlane. Aby jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby klientów, Saint-Gobain Glass opracował podejście szyte na miarę. W całej Europie firma współpracuje ze swoimi partnerami, aby wspierać klientów w globalnej sieci łączącej przetwarzanie, produkcję i dystrybucję. Wartości firmy zorientowane na klienta są podstawą jej innowacyjnych produktów i usług. Dzięki dogłębnej znajomości szkła i jego technik produkcyjnych, Saint-Gobain Glass tworzy najwyższej jakości produkty, aby służyć światu designu wiedzą o najnowocześniejszych produktach, aby przyczynić się do tworzenia miasta przyszłości. Fabryka, która została całkowicie odnowiona w 2011 roku, produkuje linię szkła płaskiego Float oraz trzy linie przetwórcze: linię do powlekania produktów z powłoką magnetroniczną

linię szkła warstwowego do produkcji laminowanego szkła bezpiecznego

linię srebrzenia do produkcji luster

. Firma jest mocno zaangażowana w wysoką jakość, innowacyjne technologie, komfort, oszczędność energii, ochronę środowiska, bezpieczeństwo i odpowiedzialność społeczną. Produkty Saint-Gobain Glass przyczyniły się do najwyższej ekspresji w architekturze i sztuce budowlanej na całym świecie.

Szkło izolacyjne Saint-Gobain GlassProdukty Saint-Gobain Glass reprezentują absolutną innowację w zakresie badań, zrównoważenia środowiskowego i szacunku dla planety . Drzwi i okna, fasady, kabiny prysznicowe, ściany wewnętrzne i balustrady to tylko niektóre z produktów Saint-Gobain wykonanych bez poświęcania jakości. Serie Timeless czy XTREME to główne nurty firmy.

Produkty Saint-Gobain zaczynają się od potrzeb klienta. Firma stworzyła i kontynuuje historię szkła płaskiego dzięki swoim wysoce innowacyjnym produktom. Jednym z przykładów jest Planitherm Infinity na rynek mieszkaniowy - zupełnie nowy produkt z podwójną warstwą srebra, stworzoną przy użyciu próżniowego procesu magnetronowego, aby zagwarantować wyjątkowo wysoką kontrolę nasłonecznienia i wydajność energetyczną w połączeniu z maksymalną przepuszczalnością światła. Takie cechy sprawiają, że Planitherm Infinity jest najlepszym rozwiązaniem na rynku mieszkaniowym i wszechstronnym produktem do szyb zespolonych. Szeroka gama produktów z kolekcji Cool Lite oferuje wysokowydajną kontrolę nasłonecznienia dzięki izolacyjnym szybom zespolonym, które wpuszczają do budynku naturalne światło, oferując niesamowitą transmisję światła przy jednoczesnym minimalizowaniu nagrzewania się latem. Cool Lite XTREME® to najnowsza innowacja w wysoce selektywnej kontroli słonecznej, idealna do zastosowań komercyjnych i eleganckich budynków. Wysokiej klasy produkty Saint-Gobain Glass obejmują PLANITHERM® 4S, wzmocnione szkło termoizolacyjne, oraz SGG PLANITHERM® INOX, opracowane i wyprodukowane w jedynej włoskiej fabryce Saint-Gobain Glass w Pizie. Zapewnia izolację termiczną przeszklonych ścian zachowując neutralny wygląd zbliżony do szkła bezbarwnego, dzięki czemu nadaje się do nowych konstrukcji i renowacji budynków mieszkalnych, biurowców i budynków użyteczności publicznej.

Saint-Gobain Kabiny prysznicowe szklane i lustra ekologiczne Saint -Gobain oferuje również lustra ekologiczne produkowane w procesie przyjaznym dla środowiska. Wolne od substancji toksycznych, aby zapewnić zdrowie i komfort podczas rozjaśniania wnętrz, lustra Saint-Gobain to innowacyjne, wysokiej jakości, trwałe produkty powstałe w wyniku intensywnego programu badawczo-rozwojowego. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu produkty te mogą być używane w warunkach domowych i profesjonalnych, takich jak sklepy, restauracje, placówki handlowe, hotele i siłownie. Na szczególną uwagę zasługuje system prysznicowy Saint-Gobain Glass. Jego szkło z osadem magnetronowym ma właściwości antykorozyjne, dzięki czemu jest odporne na działanie osadów mineralnych i mydlanych, które z czasem utleniają i matowią materiał. SGG MASTER-SOFT porzuca ideę tradycyjnego formowanego szkła, aby zaoferować zupełnie nowe wrażenia dotykowe, z inspirującymi efektami nieprzejrzystymi i aksamitnymi stosowanymi w szerokiej gamie projektów wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek