SAINT-GOBAIN - GYPROC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SAINT-GOBAIN - GYPROC

Producent: Saint-Gobain - Gyproc

Saint-Gobain Gyproc jest submarką Saint-Gobain Group, francuskiej firmy o ugruntowanej pozycji założonej w 1655 roku. Saint-Gobain Gyproc specjalizuje się w produkcji suchych systemów z gipsu i gipsu. Działalność badawcza firmy zaowocowała bardzo zrównoważonymi rozwiązaniami, ekstremalnie ognioodpornymi i zgodnymi z najwyższymi standardami komfortu termicznego i akustycznego.

Wszystkie te systemy są niezawodne i wszechstronne, elastyczne i trwałe, zaprojektowane i opracowane do różnych zastosowań. Są to między innymi sufity podwieszane, płyty gipsowo-kartonowe, płyty gipsowo-kartonowe i wiele innych.

Szeroki asortyment tynków i wykończeń na bazie tynku obejmuje trzy główne linie: Ecovic, Tecnovic i Prontovic. Wszystkie trzy linie produktów są izolacyjne i ognioodporne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek