SABA ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów

SABA ITALIA

Producent: Saba Italia

Saba została założona w 1987 roku przez Amelię Pegorin w San Martino di Lupari niedaleko Padwy i od tego czasu pracuje nad odprężającymi koncepcjami projektowymi. „Osobiste doświadczenie życiowe” to nie tylko proste hasło, ale prawdziwy nastrój, podejście, które stało się przedsiębiorczą przygodą. Saba uważa, że produkty designerskie powinny być nie tylko doskonałe technicznie, ale także odpowiadać na realne potrzeby konsumentów, a także oferować estetykę budzącą emocje. To, co wyróżnia Sabę, to niepowtarzalny sposób łączenia każdego kształtu z poezją koloru, a także poświęcenie się wysokiej jakości tekstyliom.

Sofy i foteleSofy i fotele odgrywają ważną rolę w portfolio marki Saba, reprezentując rozwiązania do siedzenia, które można dostosować do różnych przestrzenie takie jak dom czy przestrzenie publiczne. Wśród kultowych produktów marki znajduje się kolekcja New York, jedna z najbardziej lubianych i reprezentacyjnych linii. Z biegiem czasu rozwinęła się i rozszerzyła na różne kategorie, na przykład w postaci hokerów, a także kolekcję outdoorową i łóżkową, zachowując jednocześnie swoją istotę. Sofa Pixel, która w 2020 roku obchodzi swoje 10. urodziny, jest również jednym z najlepiej sprzedających się produktów Saba, dzięki wysokiemu stopniowi personalizacji szeregu elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć. Philo, podobnie jak nowy wpis Rendez-vous, to sofy opracowane do przestrzeni publicznych, skierowane do obszarów gościnności i ogólnie miejsc spotkań, w których pielęgnowane są relacje. Współpraca między Sabą i projektantem Antonio Marrasem trwa nadal i w 2020 roku współpracują nad jego pierwszą kolekcją produktów, Oltremare, która oprócz sofy o falistej sylwetce zawiera również fotel i ławkę.

Elementy dla życia są i sypialnia Na przestrzeni lat Saba wzbogaciła swoją kolekcję o elementy nawiązujące do centralnej koncepcji relaksu. Niskie stoły i akcesoria meblowe do salonu, a także łóżka i rozkładane sofy do sypialni są tworzone w wyniku starannych badań nad jakością i produkowane przy użyciu maszyn o wysokiej precyzji, nie pomijając jednak rzemiosła rzemieślniczego, które pozostaje kluczowe dla marki.

Nowa kategoria krzeseł i stołków Wprowadzona w ciągu ostatnich kilku lat nowa kategoria krzeseł i stołków skierowana jest do jadalni. Niektóre kolekcje sof czy foteli są przystosowane do nowej przestrzeni w domu. Kolekcja New York oferuje wysokie i niskie hokery, krzesła z podłokietnikami lub bez oraz nową ławkę. Ukochany fotel Ola rozjaśnia jadalnię w postaci dwóch różnych krzeseł i stołków.

Życie na zewnątrz Produkty do strefy zewnętrznej są zgodne z tą samą podstawową koncepcją marki Saba, aby stworzyć eleganckie otoczenie, w którym można znalazł połączenie myśli o lekkości i możliwościach. Niedawno wprowadzona na rynek została nowa sofa Pixel Light, sofa do wnętrz/zewnątrz, która wynika z pragnienia rozszerzenia koncepcji elastycznej formy, aby objąć wizję płynności przestrzennej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek