S & P ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

S & P ITALIA

Producent: S & P Italia

Soler & Palau Ventilation Group to wiodący na świecie producent wentylatorów. W 2001 roku obchodziła swoje 50-lecie. Soler & Palau jest w stanie zaoferować gamę produktów wentylacyjnych, korzystając z ponad 50-letniego doświadczenia w branży. Imponujący, długoterminowy rozwój firmy jest wynikiem jednej prostej filozofii – opracowania produktu do transportu powietrznego, który skutecznie i wydajnie spełnia potrzeby klienta, wspieranego przez niezrównaną inżynierię, dystrybucję i serwis.

W 1951 roku Eduard Soler i Josep Palau, obaj urodzeni w Ripoll w Hiszpanii, założył firmę Soler & Palau (S&P). Od samego początku biznes okazał się ich powołaniem. Wspólnie połączyli swoją rozległą wiedzę i talent, aby zapewnić pomyślny start swojego projektu biznesowego. Wewnętrzna firma stale rozwija produkty z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a także ciągły program wewnętrznych certyfikatów laboratoryjnych.

Obecnie zakłady badawczo-rozwojowe, produkcyjne i dystrybucyjne S&P zajmują łącznie 1,1 miliona stóp kwadratowych z biurami i lokalizacje na całym świecie. Produkty S&P można znaleźć w praktycznie każdym zastosowaniu komercyjnym lub mieszkaniowym, począwszy od innowacyjnych, cichych i niezawodnych wentylatorów pokojowych po układy wydechowe o dużej średnicy i dużej wydajności zaprojektowane do krytycznych zastosowań w najtrudniejszych środowiskach na świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek