RVB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 604 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 604 elementów

RVB

Producent: RVB

rvb® to wyjątkowa marka o silnej tożsamości oraz historii innowacji i doskonałości. Aby lepiej zrozumieć genezę firmy, należy przyjrzeć się jej założycielowi, Gastonowi Van Bastelaere. Kreatywny przedsiębiorca, w 1935 założył w Brukseli warsztat kranów: rvb dla „Robinetterie Van Bastelaere”. Technik z wykształcenia, zawsze wyprzedzając swoje czasy, opracował szereg innowacyjnych systemów zaworów z unikalnymi i opatentowanymi mechanizmami zatrzymującymi, zyskując natychmiastowe uznanie profesjonalistów za techniczną doskonałość swoich baterii. Od tego czasu, szanując tradycję jakości i innowacji, nasi inżynierowie i projektanci nieustannie przesuwają granice wyobraźni, łącząc strategiczne innowacje i nagradzane projekty. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia baterii o wyrazistej osobowości i dajemy pierwszeństwo innowacyjnym formom, które są zgodne z najnowszymi technologiami, które doskonalimy i rozwijamy każdego dnia. Aby uzupełnić naszą linię oryginalnych modeli i zaufanych klasyków, takich jak kolekcje 1920-1921 i 1935 Limoges, kontynuujemy nasze poszukiwania idealnej baterii dla naszych czasów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek