RÜCKL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 208 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 208 elementów

RÜCKL

Producent: Rückl

Założona w 1846 r. huta szkła Rückl z dumą przenosi tradycyjne czeskie rzemiosło szklarskie na nowy poziom. Rückl łączy w sobie szlachetne piękno dmuchanego, ręcznie oszlifowanego kryształu z niepowtarzalnymi wzorami i perfekcyjnymi detalami.

Huta szkła rodziny Rückl słynie z najwyższej jakości kryształu szlifowanego od 1846 roku. techniki były przekazywane w tej rodzinie z pokolenia na pokolenie przez ponad trzysta lat. Zlokalizowana w Nižborze w środkowych Czechach huta szkła koncentruje się na ekskluzywnej produkcji ręcznej, z mistrzowskim cięciem szkła w dwóch stylach estetycznych. Podczas gdy linia Rückl Contemporary z kolekcją Bohemian Sky i Timeless stories ma nowoczesne kształty i pastelową paletę kolorów, Rückl Heritage z dumą podkreśla klasyczne zestawy kryształów do napojów z delikatnie wyciętymi wzorami.

Ekskluzywne produkty Rückl są w posiadaniu najbardziej znanych postacie historii nowożytnej. Bill Clinton, królowa Elżbieta II, papież Jan Paweł II, papież Benedykt XVI i George Soros.

Rückl: tradycja czeskiej sztuki szklarskiej Huta szkła Rückl znajduje się w Nižborze, w środkowych Czechach, w malowniczej dolinie rzeka Berounka, tylko 35 minut od centrum Pragi. Położenie w sąsiedztwie stolicy i dwóch najbardziej imponujących czeskich zamków – Karlštejn i Křivoklát, sprawia, że huta szkła Rückl jest idealnym celem wycieczek i wycieczek. Zwiedzanie z przewodnikiem jest odpowiednie dla osób indywidualnych i grup, a także dorosłych i rodzin.

Rückl składa hołd tradycji sztuki szklarskiej, a także ikonom czeskiej historii i czeskiej kultury. Ekskluzywne kolekcje ręcznie ciętych kryształów opowiadają historie Kafki, Dvořáka lub tajemniczego Golema.

Rückl odwołuje się do najlepszych ze sprawdzonych w czasie technik szklarskich i historycznych wzorów, przenosząc je na nowy poziom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek