RUBINETTERIA GIULINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 782 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 782 elementów

RUBINETTERIA GIULINI

Producent: Rubinetteria Giulini

Giulini G. Rubinetteria od ponad 50 lat jest synonimem Jakości, Kreatywności, Innowacji i Pasji. Są to zasady, które zawsze były stosowane do reinterpretacji stale zmieniającego się rynku. Ciągłe zaangażowanie, które przeniosło firmę na międzynarodowy poziom przemysłowy.

Firma Giulini G. Rubinetteria wyróżnia się jakością swoich produktów i innowacyjnym wzornictwem, gdzie „Made in Italy” jest realne, a nie tylko propaganda. Jest to zasłużony wynik głębokiej znajomości zagadnień technicznych i nieustannego poświęcenia się najbardziej wymagającym klientom. Marka, która jest w stanie oferować coraz bardziej technologiczne produkty, zgodne z nowymi trendami.

W 2020 Giulini G. Rubinetteria wygrywa z Ego: The Iconic Design Awards 2020: Innovative Architecture, SBID Awards 2020 - Society of British & International Product Design : Kategoria Brassware i European Product Design Awards 2020: Wyróżnienie. Trzy prestiżowe międzynarodowe nagrody, które nagradzają najlepsze kreacje, które wyróżniają się wzornictwem i wydajnością w różnych sektorach architektury, projektowania produktów i wystroju wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek