RS BARCELONA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

RS BARCELONA

Producent: RS Barcelona

RS Barcelona to hiszpańska firma produkująca stoły do ​​gry i elementy wyposażenia wnętrz i na zewnątrz. RS Barcelona tworzy produkty o intensywnym, żywym wyglądzie

produkty, które dzięki wysokiej wartości projektowej, najwyższej jakości materiałom i funkcjonalności oferują innowacyjne rozwiązania dzięki połączeniu drobiazgowych i wykonanych detali rzemiosła i precyzji produkcji przemysłowej.

RS Barcelona projektuje we współpracy z projektantami o międzynarodowej renomie i wschodzącymi młodymi talentami. Doskonała mieszanka doświadczonego know-how i świeżego bodźca. Wieloletnie doświadczenie w obróbce metali, współpraca z lokalnymi dostawcami w celu opracowania najlepszych materiałów i najmądrzejszych rozwiązań do produkcji naszych produktów.

Produkty RS Barcelona Produkty RS Barcelona to znacznie więcej niż tylko produkty designerskie. Są doświadczeniami. To niezapomniane chwile. Są sposobem na zrozumienie i podejście do życia, które można podsumować w jednej obietnicy i misji: intensywne życie.

Wszystko zaczyna się od bardzo osobistej reinterpretacji jednego z klasycznych elementów hiszpańskiej kultury i rozrywki: stołu piłkarskiego RS2. . Ale to nie był tylko produkt. To nie była tylko gra. To była deklaracja intencji, esencja intensywnego życia, sposób zbliżania się do życia, przeżywania go w pełni i wyciskania jak najwięcej z każdej chwili.

Chodzi o cieszenie się tym, co robisz, wkładanie w to swojego serca i duszy , bez ograniczeń i bez strachu przed wyruszeniem na niezbadane terytorium. Chodzi o to, by wiedzieć, kiedy zwolnić i odpocząć. Aby poświęcić czas sobie i tym, z którymi dzielisz swoje życie i wypełnić je niesamowitymi wspomnieniami. Wspomnienia, które wywołują uśmiech na Twojej twarzy i przypominają, że życie jest po to, by przeżywać intensywnie i w towarzystwie

RS Barcelona ze swoimi produktami towarzyszy ludziom w podróży niezapomnianych chwil, podróży, która skłania każdego do poświęcenia czas dla siebie i dzielenie się nim z innymi, znajdując sposób na spowolnienie tempa gorączkowego życia, aby każdy mógł odpocząć od gry i ponownie stać się dziećmi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek