ROZZONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

ROZZONI

Producent: Rozzoni

Był rok 1959, kiedy entuzjastyczny i przedsiębiorczy młody Cesarino Rozzoni założył firmę noszącą jego imię.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w warsztatach w rejonie Trevigliese (kolebka mebli inkrustowanych w stylu „Maggiolini” i „Boulle” ” technika) oraz wrażliwość zdobyta w profesjonalnych studiach branżowych, najpierw zwrócił uwagę rynku krajowego, a po międzynarodowym, jakością i elastycznością produkcji.

To jest z tamtych lat (i nigdy się nie kończy ) udział w pierwszych Targach w Mediolanie (dziś „Salone Internazionale del Mobile”) prestiżowych wizytówek dla rynków branży.

Do dziś Patron wraz z synami nadzoruje fabrykę wyposażoną w najnowocześniejszą produkcję technologii, która w swojej długiej historii ewoluowała, by obok siebie umieścić najbardziej tradycyjne kolekcje (barokowe, neoklasyczne, empire, art deco), luksusową kolekcję współczesną i eklektyczną, ze specyfiki i know-how firmy (wszystkie made in Italy) wykonane z kunsztu, customizacji, ekskluzywności, poszukiwania najlepszych materiałów (skóra, kamienie szlachetne, marmur, metale, szkło, gips, lakier, złoto płatkowe) mogą, z przepychem, kompetencją i niemal „szyciem na miarę”, proponować i prezentować się klientom, nawet najbardziej wymagającym, nie tylko z coraz atrakcyjniejszymi produktami, ale wychodząc naprzeciw różnym potrzebom architektów i projektantów, którzy znajdują w Rozzoni idealnego partnera.

We wszystkich działach, które tworzą Rozzoni Mobili, znajdziesz wszystkie „postacie” niezbędne do spełnienia wymagań projektowych

od kierownika projektu, do działu stolarki, stolarki, intarsji, lakierów, dekoracji, doboru materiałów oraz wyselekcjonowanych i ekskluzywnych tkaniny

do niekończącego się archiwum rysunków, które w ciągu ponad półwiecza życia dały początek setkom mebli i prototypów

Długi i prestiżowy jest program wykonywanych prac i materiałów we Włoszech i za granicą, zwłaszcza we Francji (meble boulle i art deco), w krajach Bliskiego Wschodu, gdzie zrealizowano kompletne wyposażenie luksusowych willi, pałaców i jachtów, a także w krajach Europy Wschodniej, aż do najbardziej ostatnie satysfakcjonujące kontakty z krajami Dalekiego Wschodu, a zwłaszcza z Chinami, gdzie bardzo ceniona jest filozofia współczesnych linii (prezentowana na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie) za dbałość o szczegóły, odważny dobór materiałów i wzornictwo zawsze związane z echa wielkiej włoskiej tradycji, ze swobodną i współczesną interpretacją.

Wszystko to sprawia, że Rozzoni Mobili d'Arte jest dynamiczną i prężną firmą w sektorze mebli z najwyższej półki z certyfikatem „Hand Made in Italy”.

Nasze mocne strony to rzetelność, profesjonalizm oraz szacunek dla potrzeb i aspiracji Klientów. Realizacja niewyrażonych pragnień i marzeń dla naszych klientów jest ambitnym celem zawsze, gdy Firma staje przed dostawą lub projektem

nawet Twoim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek