ROYAL PAT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ROYAL PAT

Producent: Royal Pat

Produkcja ruszyła w 1981 roku, kiedy to już dorosły Giampiero Properzi założył małą fabrykę okien i drzwi z aluminium lub PCV. Przejście od firmy rzemieślniczej do firmy przemysłowej nastąpiło w 1989 roku wraz z rozpoczęciem produkcji opatentowanego systemu kierowania cienkimi płytami rolet, tak narodził się Kit, znak, który do dziś jest najnowocześniejszy z licznymi propozycjami i rozwiązaniami. Dziś Royal Pat jest właścicielem ponad 50 wzorów i ze znakiem ALUFORM (komponenty i akcesoria do drzwi wejściowych) i NEWENTRY (zadaszenia i komponenty do wejścia), jest znana jako firma referencyjna w branży, w poszukiwaniu, innowacji i profesjonalizmie . Również w swojej tożsamości znaki grupy łączy ta sama filozofia: uczynić bardziej pocieszającym wejście.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek