ROSSIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

ROSSIN

Producent: Rossin

Rossin od ponad 50 lat poszukuje wysokiej jakości projektów w sektorze budownictwa publicznego i prywatnego. Dla nas dobry design to nie tylko piękno formy, ale przede wszystkim poczucie dobrego samopoczucia. Kierując się tą zasadą, projektujemy produkty dla tysięcy ludzi, którzy każdego dnia cieszą się naszymi meblami w hotelach, restauracjach, na lotniskach, w salach koncertowych, na uniwersytetach… lub po prostu w domu, w ponad 30 krajach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek